آسایشگاه سالمندان کمال

مقدمه:

موسسه سالمندان كمال با 30 سال سابقه مدیریتی (مرکز درجه (۱) ارزشیابی سازمان بهزیستی) درخصوص مراقبت و توانبخشی سالمندان عزیز  در محیطی ارام و فرح بخش در محله یوسف اباد تهران پذیرای سالمندان عزیز می باشد و امیداوریم به لطف خداوند و با بهره گیری از كادری مجرب و فضایی مناسب و مجهز نقش موثری در ارتقا سطح كیفی زندگی سالمندان محترم ایفا نماییم.

 

خدمات

خدمات و امکانات رفاهی

***ساختمان مرکز مشتمل بر ۲۱ اتاق نورگیر مجهزبه سیستم تهویه واسانسورمی باشد

***فضا‌های عمومی مرکز شامل لابی، سالن ناهارخوری، اتاق پزشک، ایستگاه پرستاری، اتاق معاینه، اتاق فیزیوتراپی و کاردرمانی، اتاق قرنطینه، اتاق مسئول فنی، اتاق مطالعه و فضا‌های آموزشی، آشپزخانه، رختشورخانه، سرویس‌های بهداشتی، اتاق مشاوره روان شناسی و مددکاری، اتاق ملاقات خصوصی ونماز خانه می‌باشد.

***سالمندان عزیز می‌توانند برای استفاده از فضای باز از حیاط مرکز که مشجرو گل آرایی می‌باشد و همچنین آلاچیق و تراس هر اتاق استفاده نمایند.

***برنامه غذایی مرکز و نوع تغذیه سالمندان از اهمیت ویژه ایی برخوردار بوده و شامل صبحانه، ناهاروشام و نیز ۲ نوبت میان وعده صبح و عصر می‌باشد و تنظیم برنامه غذایی مرکز و مشاوره‌های تغذیه توسط کارشناس تغذیه انجام می‌گردد و هر سالمند دستورات غذایی خاص خود را داشته و این دستورات و مشاوره‌ها به صورت مستند به اطلاع خانواده‌ها هم رسانده می‌شود تا تمامی مواد غذایی مورد نیاز سالمندان تامین گردد.

 ***بمنظور ارتقا شرایط روحی و امید به زندگی سالمندان عزیزمان در طول روز علاوه بر فعالیت‌های توانبخشی و کار‌های گروهی، کلاس‌های یوگا درمانی و نرمش صبحگاهی و اردو‌های تفریحی به صورت همه روره در محیطی بسیار پر انرژِی و شاد انجام می‌شود و درمناسبات پیش امده از قبیل اعیاد ملی و مذهبی، جشن تولد‌ها مراسمات شاد و مفرح برگزار شده و با اجرای موسیقی و نمایش و. سعی در حفظ روحیه وانگیزه و شاد نگه داشتن سالمندان داریم که در این امر حمایت و همکاری خانواده‌های سالمندان بسیار حائز اهمیت بوده و خوشبختانه خدارا شاکریم که این مرکز در این زمینه موفق عمل نموده وکلاس‌های عمومی ومراسمات با حضورگرم خانواده‌های محترم سالمندان در کنار سالمندان عزیز برگزار می‌گردد.

خدمات مراقبتی، پرستاری، پزشکی و توان‌بخشی

***حضور پزشک

***ویزیت و مشاوره پزشکان متخصص

***کلیه امور دارویی و اجرای دستورات پزشک مرکز توسط کارشناسان مجرب پرستاری انجام می‌گردد.

***کلیه خدمات مراقبتی و نظافتی و تامین نیاز‌های روزمره سالمندان به صورت شبانه روزی توسط نیرو‌های دلسوز و با تجربه کمک پرستار و خدمه مرکزانجام می‌شود.

***حوزه توانبخشی مرکز شامل فیزیوتراپی، کاردرمانی، روان شناسی و مددکاری اجتماعی می‌باشد که متخصصین مربوطه هفته‌ای ۳ جلسه به مدت حداقل ۵ ساعت در مرکز حضور یافته وبا بهرگیری از تجهیزات به روز و سالن فیزیوتراپی مرکز به صورت کارگروهی و خصوصی به سالمندان بمنظور افزایش توان جسمی- حرکتی و همچنین از لحاظ بهبود شرایط روحی و روان و افزایش انگیزه و امید به زندگی خدمت رسانی میکنند. تمامی ارزیابی‌ها و تشخیص و اقدامات درمانی و درادامه سیر درمان به منظور اطلاع خانواده از شرایط روحی و جسمی سالمند عزیزشان مستند می‌گردد و در جلسات گروهی مرکز با حضور کلیه متخصصین و پزشک مرکز به خانواده سالمند با توضیحات ارائه میگردد.

ویدئو ها

 

 

فرم تماس با ما

0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.