سالن زیبایی آپامه - میکاپ و شینیون

تخفیف ویژه

 

گریم و چهره شناسی

گریم و چهره شناسی به صورت مشاوره با شما عزیزان انجام میشود و گریمی با تکنیک‌های روز دنیا برای بهبود چهره که یا از تکنیک کانتورینگ و یا از تکنیک استروبینگ استفاده میشود که فرق این دو تکنیک به شرح ذیل میباشد:

در دنیای مد و آرایش هر روز طرح جدیدی رواج پیدا میکند و به نظر می‌رسد که بعد از این که یک سبک رواج پیدا کرد، همه افراد از آن خسته شده و به دنبال سبک جدیدی می‌گردند. این امر به خصوص در دنیای میکاپ وجود دارد و میکاپ آرتیست‌های زیادی هر روز با رفع مشکلات قبلی به دنبال بهتر کردن کار خود هستند. یکی از تکنیک‌هایی که در این پروسه قرار گرفته، کانتورینگ است و امروزه سبک جدید به نام استروبینگ جایگزین کانتورینگ شده است.

کانتورینگ کانتورینگ یک تکنیک آرایشی است که در آن از سایه‌های تیره و روشن استفاده شده و قسمت‌هایی از صورت که باید کوچک‌تر دیده شوند مانند بینی، پیشانی و فک تیره می‌شوند. به علاوه برای برجسته کردن گونه‌ها زیر خط گونه نیز سایه تیره زده می‌شود. همچنین در این تکنیک از سایه‌های روشنی استفاده شده و به کمک این سایه‌ها که نقش هایلایتر را ایفا می‌کنند قسمت‌هایی از صورت مانند روی بینی، روی برجستگی گونه ها، روی پیشانی و زیر چشم‌ها روشن‌تر و برجسته‌تر دیده می‌شوند

استروبینگ استروبینگ هم مانند کانتورینگ یک تکنیک آرایش برای برجسته‌تر نشان دادن برخی نقاط چهره است. در این تکنیک از هیچ کرم برنزه و تیره‌ای استفاده نشده و تنها هدف از آرایش کردن صورت برجسته‌تر نشان دادن قسمت‌های زیبای چهره است. در واقع این تکنیک مانند همان کانتورینگ است، اما در آن از کرم تیره رنگی استفاده نمی‌شود. این نوع آرایش ملایم‌تر بوده و جلوه طبیعی تری روی صورت به وجود می‌آورد. به علاوه در این آرایش، چهره درخشان و با طراوت به نظر رسیده و دیگر خبری از میکاپ‌های غلیظ و سنگین نیست. به علاوه از آن جایی که در این آرایش هدف درخشش چهره است، مواد مصرفی در آن هم کمتر بوده و به صرف‌تر است. در این تکنیک کافی است روی بینی، روی برجستگی گونه‌ها و وسط پیشانی را هایلایت کرده و بقیه آرایش را به همان روند سابق انجام داد. به علاوه در این آرایش بهتر است از هر کرم مات کننده‌ای دوری کرد.

که این دو روش باز نهایتا بر اساس چهره و مشاوره برای ارائه بهترین‌ها و رضایت شما عزیزان در گریم انتخاب می شود.

 با ارائه نمونه کار و بازدید انواع سایه‌ها و سلیقه شما عزیزان و نهایتا چهره شما بهترین سایه و میکاپ انتخاب می شود.

پاکسازی پوست

پاکسازی عروس‌های عزیز ما در مرکز زیبایی به یک جلسه ختم نمیشود و زمانش نزدیک مراسم نیست، چون از لحاظ پوست شناسی این امر باید در سه الی چهار جلسه انجام شود که اخرین جلسه باید یک هفته قبل از مراسم باشد که هر جلسه پاکسازی دارای لایه برداری تخلیه کمدون‌ها و ماساژ تکنیکی پوست و نهایتا ماسک و یک جلسه ماسک هم یک روز قبل از مراسم باید باشد که این واژه پاکسازی در پکیج عروس ما با ٥٠ درصد تخفیف به این شکل می باشد.

پاکسازی پوست چه برای عروس خانم های گل چه برای میکاپ به بهترین شکل با بهترین متریال روز دنیا انجام می شود که نهایتا بستری مناسب برای گریم و میکاپی مناسب انجام شود.

 

قیمت های استثنایی خدمات

با مبلغی استثنایی در کنار تیمی حرفه‌ای بدرخشید

حضور شما عزیزان اعتبار ما بوده هست و رضایت شما هر روز ما را برای حرفه ای‌تر شدن تشویق می‌کند.

هزینه‌های پرداختی شما برای جشنهایتان در محیطی بسیار شیک و با امکاناتی بی نظیر و در نهایت رضایت شما از ارائه کار ما باور نکردنیست.

سرلوحه تیم زیبایی ما در این ١٢ سال اول رضایت شما از ارائه کارمان هست و بعد رضایت شما از مبلغی که می پردازید.

تمامی لاین‌ها برای ارائه بهترین‌ها دارای سوابق درخشان و به روز بودند که این امر اعتبار ما در این ١٢ سال کنار شما عزیزان هست.

٥٠ درصد آفر به مناسبت ایام محرم و صفر

میکاپ‌های ویژه ما با قیمتی استثنایی دارای پکیجی بی نظیر میباشد مشاوره و چهره شناسی و نهایتا گریم چهره با تکنیک‌های روز دنیا کانتورینگ و استروبینگ میکاپ‌هایی بنا به درخواست و چهره شما عزیزان اعم از میکاپ‌های برزیلی و اروپایی سایه‌های عربی و اسموکی، لایت یا غلیظ که با هماهنگی و سلیقه شما انجام می شود.

 

تماس با ما

0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.