درباره ما

باشگاه بدنسازی،پیلاتس،TRX,لاغری،تناسب اندام،ورزشEMS،کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی بانوان و اقایان

باشگاه ورزشی فرش تایم Home Gym

باشگاه fresh time

باشگاه فرش تایم با بهره گیری از برند برتر اروپا miha bodytec در نظر دارد خدمتگذار شما باشد؛حال با توجه به این موضوع به بحث درباره نوع تمرینات و مزایای آن می پردازیم.

از ویژگی های این دستگاه می توآن به کیفیت, جلیقه های بسیار سبک و نسل جدید آن, جوایز, ایمنی, کارت ذخیره اطلاعات و کنترل های پیچشی آن می باشد که توضیحاتی در این باره می دهیم.

1-جلیقه های بسیار سبک: میها بادی تک استفاده از نانو تکنولوژی در تولید جلیقه های خود بوده و از این روجلیقه های بسیارسبک می باشند. این باعث می گردد که ورزشکاردرطول مدت تمرین بار بسیار کمی تحمل کرده و راحت ترحرکات ورزشی را انجام دهد. همچنین الکترودهای به کار رفته دراین جلیقه ها ضد آب بوده و در هنگام شستشو جلیقه هآ نیاز به جداکردن آن ها نمی باشد.

2-کیفیت: فرق این دستگاه با استفاده از متد سیگنال رمپ کنترل می باشد که قادر به تنظیم قدرت سیگنال ها بوده تا کیفیت بالاتری داشته باشد البته قابل ذکر است که به این وسیله ورزشکارها حس وارد شدن پالس ها را به صورت چکشی ندارند وتنها احساس انقباض عضلانی را احساس می کند.

3-نسل جدید آن: الکترودهای با دوام ,الیاف کاربردی, الکترودهای متحرک, کارکردبهداشتی, نحوه اتصال جلیقه ها, انعطاف پذیری

4-کنترل های پیچشی: برتری این نوع دستگاه ها این است که کنترل های آن به صورت دکمه ای می باشد و امکان این را ندارد که در صورت خیس بودن دست دستگاه ناکارامد باشد.

 

آدرس

شماره تماس

تماس با ما

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.