درباره ما

خدمات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تزریق ژل لب

 

 

 

بوتاکس

ميكرونيدلينگ چيست؟!

ميكرونيدلينگ روشي است كه با تحريك كلاژن سازي باعث ترميم ساختار و عملكرد پوست آسيب ديده و تغيير يافته ميگردد. در ميكرونيدلينگ روش درمان به گونه اي است كه تعدادي سوزن و بسيار ظريف و استريل با عمق و سرعت تعيين شده توسط پزشك مشخص ميگردد به طور همزمان وارد لايه دوم پوست (درم) ميشوند، در اين زمان سيستم ايمني بدن فعال شده و سبب افزايش انتشار فاكتور هاي رشد و توليد رشته هاي كلاژن و الاستين و همچنين افزايش ضخامت لايه اول پوست (اپيدرم ) ميگردد.

رشته هاي كلاژن و الاستين در واقع رشته هاي پروتئيني هستند كه وظيفه استحكام و حفظ خاصيت ارتجاعي پوست را به عهده داشته و عامل اصلي در جوانسازي پوست به شمار مي آيند.

مزاياي استفاده از ميكرونيدلينگ در جوانسازي پوست:

١- يكي از مهمترين مزاياي ميكرونيدلينگ اين است كه در اين روش از فرآيند ترميم طبيعي خود بدن جهت درمان عملكرد و ساختار پوست استفاده ميشود.

٢- پس از انجام ميكرونيدلينگ ظاهر پوست به سرعت ترميم شده و فرد به راحتي ميتواند به فعاليت هاي روزمره خود بپردازد.

٣- در روش ميكرونيدلينگ اپيدرم پوست تنها بازسازي و ترميم شده و به هيچ وجه تخريب نميگردد.

٤- به دليل بسته شدن سريع منافذ پوستي امكان عفونت در روش ميكرونيدلينگ بسيار نادر ميباشد.

هایفو (HIFU ) چیست؟

روش هایفوتراپی جدیدترین تکنولوژی جوانسازی لیفت صورت و گردن (بدون جراحی) در بهترین مرکز هایفو  است. که فقط در یک جلسه (یک ساعته) راحت و (بدون درد و عارضه) انجام می‌شود. و بلافاصله بعد از هایفوتراپی شخص می‌تواند به سر کار روزانه خود برگردد.هایفوتراپی روشی بدون خطر (کاملاً ایمن) و مورد تایید FDA آمریکا است. که اثرات آن در همان جلسه (بلافاصله قابل دیدن) است. و نتایج آن بدون بازگشت (و ماندگار) است. 

خالبرداری

خال که در اصطلاح پزشکی نووس نامیده میشود دسته هایی از سلول های رنگدانه دار هستند که به صورت نقاط تیره و کوچک پوست ظاهر میشود و در اندازه و رنگ های مختلف هستند.

خال ها عموما بر روی صورت ، دست، پا و نیم تنه ظاهر میشوند اما میتوانند در هر جایی از بدن به وجود بیایند .

اگرچه اغلب خال های پوستی بی ضرر و بی خطر هستند در موارد نادر پیش سرطانی میشوند و باید با جراحی آنها را برطرف کرد.

بیضی از بیماران ترجیح میدهند با استفاده از روش های برداشتن خال صورت و بدن به شکل ظبیعی یا با جراحی یا لیزر بنا به دلایل زیبایی خال های خوش خیم خود را بردارند.

پلاسما تراپی بینی

زیبا سازی ظاهر بینی هایی که کمی ترمیم نیاز دارند ، می توان از روش پلاسما تراپی استفاده کرد ، این عمل زیبایی ، روشی بسیار مناسب و کاربردی جهت زیبایی بینی، رفع عیوب بینی ،کوچک نمودن بینی گوشتی و …می باشد و نتایج بسیار موثر و مطلوبی را ایجاد خواهد کرد .

روش پلاسما جت بینی ، در انواع بینی قابل استفاده بوده و نتایج حاصله از انجام آن بسیار ظریف و دقیق خواهد بود و از آنجا که هزینه این روش نسبت به جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی بسیار پایین تر بوده و عوارض و مخاطرات ناشی از جراحی زیبایی بینی را به همراه نخواهد داشت ، برای افرادی که تمایلی به جراحی ندارند ،می توان با این روش ، بدون جراحی بهترین نتایج ممکن را ایجاد کرد .

به طور کلی می توان گفت که پلاسما تراپی نوعی تکنیک ایمن جوان سازی پوست می باشد که به وسیله دستگاهی به نام پلاسما جت انجام می شود ، در روش پلاسما تراپی ، یونیزه نمودن گاز میان اپلیکاتور و پوست و ایجاد شار الکترونی بر روی غشای پوست باعث تحریک سلول ها ، جوانسازی و بهبود بافت تحت درمان می شود .

تکنیک اسپا

اسپا از دو مرحله تشکیل میشود :در مرحله اول پوست به خصوص در نواحی زبر و خشن به طور کامل پاکسازی میشودبا استفاده از اسکراب ها و ماسک های گیاهی  که خواص طبی و درمانی دارن پوست های مرده کامل از بین میرود.

در مرحله دوم با استفاده از روغن های گیاهی و بالم های مخصوص ولوسیون ها پوست ماساژ داده میشود در نهایت باعث درمان و جوانسازی پوست میشود.

فوائد اسپا:

اسپا علاوه بر اینکه لطافت را برای پوست به ارمغان میاورد،بودن در فضایی معطر با موسیقی گوش نواز و درگیر شدن حواس پنج گانه تا رسیدن به ارامش و رفع خستگی میشود.

نمونه ها

 

 

 

 

 

 

آدرس

شماره تماس

تماس با ما

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.