درباره ما

تعمیرات با کیفیت و تخصصی انواع مبلمان با تضمین کیفیت ۴ ساله

رویه کوبی، نجاری مبلمان و رنگ کاری

با نیم قرن سابقه

خدمات

خدمات تعمیر مبل گلستان :رویه کوبی و تعمیر انواع مبل چرم،پارچه ای،مبلمان استیل چوبی و صندلی های غذاخوری در مناطق شمال و شرق تهران می پذیرد.

با توجه به اینکه جامعه امروزی توسط فناوری‌های جدید و نوین احاطه گردیده و از قدیم الایام استفاده از صندلی و پیشرفته‌تر از آن مبل‌ها مورد علاقه و استفاده مردم بوده است و اینکه امروزه مبل در اکثر خانه‌ها مشاهده می‌شود.

در دنیای امروز عوض کردن مبل‌ها به منظور تغییر دکوراسیون منزل و مشکلات جزئی و کلی که برای مبل‌ها به وجود می‌آید انجام می‌گردد.

با توجه به هزینه بالای تعویض مبل عوض کردن آن‌ها کار مقرون به صرفه‌ای به حساب نمی‌آید. در ساختار یک مبل مواردی مثل کلاف، پارچه یا همان روی، آستری، فوم یا ابر، رو کش و چوب استفاده می‌شود.

استفاده مداوم از مبل باعث از بین رفتن پارچه یا قسمت نشیمنگاه یا همان فوم یا قسمت‌های دیگر میگردد.

مبل‌ها شامل انواع گوناگونی می‌شوند که با توجه به طرح و مصالح به کار رفته در آن‌ها از دیگری از نظر ظاهری و قیمت متفاوت می‌گردند.

تعمیرات انواع مبل ها اعم از  مبل کلاسیک ،مبل راحتی مبل استیل و...قابل پذیرش است .

در مورد تعمیر مبل آسیب های جزئی کلاف قابل جبران است مثلاً اگر سطوح خراش داشته باشد سطوح خراشیده  قابل ترمیم است ولی اگر آسیب جدی دیده باشد باید رویه مبل را جدا کرده و با کمک دستگاه های مخصوص سطوح آن را صیقل داده و چوب را از نو پرداخت و رنگ آمیزی کرد اگر فوم و یا اسفنج مبل آسیب دیده باشد نیاز به تعویض پارچه ی  آن نیست و عوض کردن پارچه امری دلخواه است.

ممکن است هر قسمتی از مبلمان آسیب ببیند اما مبل بیشتر از قسمت های زیر آسیب می بیند.

  • شکستن پایه مبل
  • شکستن چهارچوب مبل
  • مبلمان آسیب دیده
  • خراب شدن فنر مبل

اگر پایه های مبل و میز نهار خوری خراب شده باشد قیمت تعمیر مبل بیشتر از قیمت تعمیر میز نهار خوری خواهد شد. معمولا اگر چهار چوب مبل شکسته شود نیاز به تعویض دارد. روش ها و قیمت تعمیر مبل بستگی به این دارد که مقدار آسیب چقدر است و چه قسمتی از مبل آسیب دیده است و برای تعمیر مبل از چه موادی استفاده می شود.

قیمت تعمیر مبل شکاف ها و پارگی های کوچک ، پارگی های کوچک مبل های پارچه ایی معمولا به راحتی دوخته و تعمیر می شوند. اگر روکش مبل شما قابل جدا شدن باشد قیمت تعمیر مبل بسیار ارزان قیمت خواهد شد زیرا در این حالت تعمیر و دوخت روکش مبل بسیار راحت است. اگر روکش مبل پاره شده باشد با اتو های مخصوصی می توان آن را دوباره به مبل چسباند.

آدرس

تهران

شماره تماس

تماس با ما

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.