اینستاگرام www.https://t.me/upsportGYM

باشگاه ورزشی آپ

 

ویژه بانوان

یوگا، پیلاتس، فیوژن فیتنس، تی آر ایکس، بادی پامپ، سی ایکس، کمپ شکم پهلو، ریتمیکس، ایروبیک

۱۵ درصد تخفیف روی کلاس یوگا و پیلاتس

امکانات:

کافی شاپ،

مشاوره ورزشی رایگان،

رژیم تغذیه و و لاغری با توجه به مشخصات فیزیکی قد، وزن، سن و فعالیت روزانه،

جای پارک مناسب،

کلاس‌های ویژه برای کودکان

فیوژن فیتنس

ورزشی نوین، پیشرفته، متنوع  و شاد در جهت ارتقاء فاکتورهای آمادگی جسمانی است.

ورزشکاران فیوژن فیتنس علاوه بر پیشرفت در سطح عملکردی و مهارتی به وزن، فرم، سایز دلخواه نیز می‌رسند. شما با هر سطح آمادگی جسمانی و ترکیب بدنی می‎توانید در این کلاس شرکت کنید.

از فواید مهم این ورزش می‎توان به حفظ انگیزه و شادابی و همینطور اصلاح حرکت‎های اشتباه و رایج و بالا بردن توان عمومی بدن اشاره کرد.

ورزش پیلاتس

مجموعه‎ای از حرکاتی است که از جاذبه، وزن بدن و دستگاه‎های مخصوص برای دستیابی به بدنی ورزیده و قوی کمک می‎گیرد.

ورزش پیلاتس برای شکل دادن به ماهیچه‎ها عالی است. درصورتی که این ورزش را با مجموعه‌ای از تمرینات بالابرنده ضربان قلب ترکیب کنید، بهترین نتیجه را برای ایجاد اندامی زیبا خواهیدگرفت.

با افزایش فعالیت ماهیچه در پیلاتس کالری سوزی بیشتر شده و به این ترتیب روند لاغری را در پی خواهید داشت.

تی‌آر‌ایکس

تی‌آر ایکس با تمرکز بر اندام‎های میانی همه عضلات و ماهیچه‎های این قسمت بدن را فعال می‎سازد. زمانی که روی ماهیچه‎ها فشار وارد شود عضلات به سوختن چربی کمک می‎کنند و در نتیجه چربی‎های موجود در ناحیه کمر، پهلو، شکم، داخل و خارج ران، بازو و دیگر اندام‎ها عکس العمل ‌نشان داده و شروع به سوختن و تولید انرژی می‌کنند.

هم‌چنین به علت میزان کالری‌سوزی بالایی که در انجام این ورزش وجود دارد، بعد از گذشت دو تا سه ماه شاهد تغییرات شگرف در اندام خود خواهید بود.

بادی پامپ

این ورزش با حجم بالای کالری‎ای که کمک می‎کند در یک جلسه بسوزانید قبل و بعد از جلسه تمرین لبخند را بر روی لبانتان می‌نشاند.

بادی پامپ ورزش هوازی-قدرتی است که از موزیک‎های بسیار پرهیجان در طول این کلاس استفاده می‎کنند که قدرت و کارایی شما را چندبرابر خواهد کرد و حدود 600 کالری در طول 60 دقیقه می‎سوزانید؛ همه ما می‎دانیم که هرچه کالری بیشتری بسوزانید، کاهش وزن بیشتری خواهیم داشت.

یوگا

انجام تمرینات یوگا اثرات مثبت بسیاری دارد.از قبیل انعطاف‎پذیری بالا بردن  قدرت و بهبود توانایی عضلات، افزایش آگاهی بدن، بهبود توانایی تمرکز و خلق‌وخو انجام تنفس عمیقدر حین تمرینات یوگا، ظرفیت ریه را افزایش داده و اعصاب را آرام نگه می‌دارد که موجب کاهش چشم‎گیر استرس می‎شود همچنین یوگا اثرات  درمانی مثبت خود را بر روی بیماری‌های مزمن همچون آسم، کمر درد، بی‌خوابی،MS مشخص می‎کند.

ریتمیکس

این ورزش که بسیار شادی بخش می‌باشد تمام اندام‎ها و عضلات بدن را با انواع حرکات مختلف درگیر می‎کند و به دلیل تاثیر فوق‎العاده آن در کالری‌سوزی از محبوب‎ترین برنامه‎های ورزشی و تناسب اندام محسوب می‌شود. ریتمیکس می‌تواند انتخاب خوبی برای افرادی که قصد چربی‎سوزی و کاهش وزن دارند باشد؛

زیرا که بیش از 1000 کالری در هر جلسه از این کلاس مصرف می‎کنید.

CX

این ورزش نوعی تمرین برای تقویت عضلات مرکزی است و بیشترین فشار را روی عضلات ناحیه شکم، پهلو،باسن وارد می‌کند. CX یک گزینه ایده‌آل برای سفت کردن عضلات شکم است. بدون توجه به وضعیت بدنی یکی از اثربخش‌ترین تمرینات برای دستیابی به اندامی قوی و بهتر می‎باشد که قسمت بالایی بدنتان را با قسمت پایینی بدن متناسب می‌کند.

تماس با ما

0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.