درباره ما

 

ما در قرن ۲۱ کلینیک دندانپزشکی تاج را راه اندازی کردیم تا به بیمارانمان یک محیط آرام هدیه داده و با طراحی فوق العاده بیماران ترس و نگرانی کشیدن دندان یا پر کردن دندان خود را فراموش کرده و یک تجربه خوب جهت درمان دندانپزشکی داشته باشند.

کلینیک دندانپزشک تاج در جنت آباد مرکزی تقاطع نیایش (چهارراه ایرانپارس) در شهر تهران واقع شده است. این مرکز با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص همکاران دندانپزشک و متخصص و جمعی از اساتید بنام دانشگاهی در انجام کلیه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی در خدمت شما بیماران می باشد.

این مرکز دارای دستگاه‌های اتوکلاو کلاس B جهت استریلیزاسیون با دقت بالا بوده و بخش استریلیزاسیون این کلینیک با رعایت کامل اصول جهانی پیشگیری از بیماری‌ های عفونی از وسایل یک بار مصرف برای هر بیمار استفاده می‌نماید. مراجعه کنندگان محترم می توانند نظارت مستقیم بر روند استریلیزاسیون داشته باشند.

این مرکز در کلیه زمینه ها از جمله زیبایی، جراحی، ترمیمی، پروتز، درمان ریشه، اطفال و ایمپلنت با هدف گسترش سلامت دهان و دندان جامعه آماده ارائه خدمت می باشد.

 

محیط آرام با طراحی فوق العاده با حضور برترین متخصصان دندانپزشکی و اساتید بنام دانشگاهی

هدف ما: گسترش سلامت دهان و دندان

ساعت کاری: ۹ الی ۲ بامداد

روزهای جمعه و تعطیل: ۱۱ الی ۱۹

خدمات کلینیک دندان پزشکی تاج

              

              

ویژگی های متمایز کلینیک دندانپزشکی تاج

سیستم بهداشتی

سیستم بهداشتی متمایز (وجود اتاق‌های مجزا شامل استریلیزاسیون مرکزی، اتاق نگهداری پسماند‌های عفونی، اتاق تی شوی، سیستم ساکشن مرکزی و...)

 

تجهیزات و مواد مصرفی برند

این مرکز با استفاده از تجهیزات مدرن و تکنیکال و مواد و متریال مصرفی برند و اتاق رادیولوژی سرب کوبی شده جهت محافظت در برابر اشعه در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

 

دیگر ویژگی‌ها

از جمله امکانات کلینیک میتوان به سیستم اطلاعات جامع دندانپزشکی و پرونده الکترونیک مـراجعین، تهویه و نورگیری مناسب و محیطی شاد و آرام آن اشاره کرد.

فیلم

 

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.