پوشش دهنده موقت و پر پشت کننده موی سر

 

انستیتو زیبایی و ترمیم موی موسان

شماره ثبت : ۴۶۰۲۸۹

شماره مجوز : ۳۷۹۲۰

فیلم

معرفی محصول Hairfor2

برای اولین بار در ایران، فروش یک محصول جدید و منحصر به فرد به نام Hairfor2 که یک محصول جدید است، در 10 رنگ متفاوت، متناسب با رنگ موهای افراد مختلف که کارایی این محصول به شرح زیر است:

این محصول برای پوشاندن موقت قسمت های کم تراکم موی افراد است.

وقتی به مهمانی یا جایی می خواهید بروید و نمی خواهید کاشت مو یا ترمیم مو انجام بدهید می توانید با استفاده از این محصول به صورت موقت، خالی بودن حجم موهای خودتان را موقتا پنهان کنید.


همانطور که می دانید کار کردن با پودرهای تاپیک مو، بسیارسخت است و با کثیف کاری های زیادی همراه است که باید با مقدار زیادی تافت مو، در جای خود ثابت نگه داشته بشوند که این باعث می شود تا نتوان موها را به راحتی شانه کرد و مرتب لباس ها به خاطر ریختن تاپیک ها کثیف می شود.

ولی این محصول با طیف های متنوع رنگ از تیره تا جو گندمی و بلوند، مناسب برای آقایان و خانم ها است و یکی دیگر از امتیازات برجسته این محصول این است که تا زمانی که استحمام انجام نشود حجم داخل مو و اثر این محصول باقی می ماند لذا ایرادهای تاپیک را به هیچ وجه ندارد و همچنین به راحتی می توان موها را برس کرد.

این محصول منحصر به فرد است و نمونه مشابهی در بازار ایران ندارد که انستیتوی ترمیم مو و زیبایی موسان نماینده انحصاری این محصول در ایران می باشد.

نحوه ی خرید

برای خرید این محصول ، همین حالا !

با شماره های دفتر انستیتوی ترمیم مو و زیبایی موسان تماس بگیرید.

تماس از ۹ الی ۱۸

مشاوره رایگان

تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، پلاک ۹، ساختمان شرق، طبقه ۴، واحد ۴۰۴

برای سفارش این محصول روی لینک تلگرامی ما کلیک کنید:

کانال تلگرام

اطلاعات تماس

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.