محصولات آرایشی اِلگون


نوآوری و به روز بودن، نه شعار که هدفی محقق برای ما بوده و هست. این شرکت از ابتدای تاسیس خود رویکردی نوین به صنعت آرایشی و بهداشتی داشته و همواره در پی انتخاب بهترین ها بوده است. با این هدف پس از بررسی ها و مطالعات گسترده و بازدید از کارخانه های مختلف اروپایی و شناخت کامل نیازهای بهداشتی و آرایشی بانوان ایرانی و با رویکردی علمی به نیازهای حرفه ای سالن های آرایشی، ما یکی از بهترین برندهای دنیا در زمینه رنگ مو و محصولات مراقبت از مو را انتخاب کرده ایم.

 

Compagnia Del colore مجموعه ای از 182 رنگ (شامل 52 رنگ فاقد آمونیاک) و 9 خط تولید متنوع در زمینه ی بهداشت و سلامت مو را ارائه می دهد. تنوع بی نظیر این مجموعه پاسخگوی هر نیاز و سلیقه ای است. این شرکت همگام با پیشرفت جامعه ایرانی و با دیگاهی فراتر در زمینه خدمات تخصصی آرایش مو آمیزه ای از کیفیت برتر و زیبایی را ارائه می دهد.

 

ما با کارشناسان خلاق و مدیران با تجربه و متخصص و در نظر گرفتن سلیقه و انتظار مصرف کنندگان ایرانی، محصولی را عرضه می کنیم که پاسخی جامع و کامل به تمامی نیازهای مشتریان است. گروه ما معتقد است جامعه ایرانی همگام با فن آوری و پیشرفت خود در عرصه های گوناگون شایسته استفاده از بهترین هاست و از این روست که ما یکی از بهترین محصولات تولید شده را برایتان به ارمغان آورده ایم.

محصولات اِلگون

رنگ موی دائم MODA & STYLING

رنگ مویی سرشار از رنگدانه - 79 شید رنگی

یک کرم رنگ موی دائم، برای ایجاد رنگی عمیق، غنی و مخملین.

ویژگی: ترکیب Silker 3R : ترکیبی از پروتئین ابریشم که از فیبر ابریشم به دست می آید. این ترکیب از کدر شدن رنگ مو به دلیل شست و شوی موها جلوگیری کرده و از شفافیت و درخشش رنگ مو محافظت می کند.

کرم رنگ موی دائم مودا زیبایی موهای شما را با ایجاد رنگی عمیق، غنی و مخملین دو چندان می کند.

ترکیب Silker 3R :ترکیبی منحصر به فرد از پروتئین فیبر ابریشم که درخششی ماندگار و خیره کننده را برای موهای شما به ارمغان می آورد.

روش استفاده: نسبت مخلوط کردن با کرم اکسیدان: 1 به 1(60 میلی لیتر از رنگ موی مودا + 60 میلی لیتر از کرم اکسیدان الگون).

زمان مکث تقریبی: 35 دقیقه

تیوب های 125 میلی لیتری

برای روشن کردن موها: 1 به 1، اکسیدان 30 حجمی، زمان مکث: 45_45 دقیقه

برای رنگ های سوپر بلوند: 1 به 2، اکسیدان 40 حجمی، زمان مکث: 45_40 دقیقه

برای رنگ های تون دهی و موقت بدون قدرت روشن کنندگی: 1 به 1، اکسیدان 5 یا 10 حجمی، زمان مکث: 20_5 دقیقه

رنگ موی مستقیم I LIGHT

رنگدانه های خالص - 1+15 شید رنگی

رنگ موی مستقیم غلیظ و فشرده که انعکاس محو شده موهای رنگ شده را بازسازی و احیا می کند. این محصول قابل استفاده بر روی موهای رنگ شده و یا موهای طبیعی هایلایت شده می باشد. این محصول برای شدت بخشیدن، بازسازی و احیای رنگ مو طراحی شده است.

ویژگی: فاقد هرگونه مواد قلیایی و یا مواد بر پایه پراکسیدهیدروژن

روش استفاده: دستکش ها را به دست کنید و  رنگ موی I LIGHT را که در کاسه ریخته اید توسط یک قلم بر روی موهای شسته شده تمیز و آبگیری شده با حوله قرار دهید. می توانید I LIGHT را بر روی کل موها و یا فقط بخشی از موها که می خواهید رنگ کنید قرار دهید. رنگ H LIGHT را به صورت یکنواخت بر روی موهای شسته و آبگیری شده با حوله پخش کنید، بین 3 تا 15 دقیقه (بسته به نتیجه مورد نظر) مکث کرده و سپس با آب فراوان شست و شو دهید.

100 میلی لیتری


کرم تغذیه کننده رنگی I CARE

کرم تغذیه کننده رنگی - 12 شید رنگی

کرم رنگی مغذی  بعد از شامپو با ایجاد سایه هایی با شدت متوسط، جهت نگهداری و بازسازی انعکاس موهای رنگ شده در طول زمان و نیز کم جلوه کردن رشد ریشه طبیعی موها که باعث بدنما شدن موهای رنگ شده می شود.

ویژگی: حالت دهنده و نرم کننده سطح مو: نرم کننده و ترمیم کننده فیبر موها هنگام رنگ کردن مو و پس از آن

با خرید ماسک موی رنگی I CARE چند محصول را فقط در یک محصول به خانه ببرید. این ماسک نه تنها موهای شما رنگ می کند بلکه با نفوذ به عمق موها آنها را ترمیم کرده و به آنها لطافت و حالتی بی مانند می بخشد. با استفاده مداوم از این ماسک همواره موهایی با انعکاسی خیره کننده خواهید داشت.

روش استفاده: دستکش ها را به دست کنید و کرم I CARE را به صورت یکنواخت بر روی موهای شسته و آبگیری شده با حوله پخش کنید، بین 3 تا 10 دقیقه (بسته به نتیجه مورد نظر) مکث کرده و سپس با آب فراوان شست و شو دهید.

200 میلی لیتری

امولسیون اکسیدان ترمیم کننده معطر

پراکساید با فرمولاسیون ویژه تثبیت شده بر پایه کرم

ویژگی: اکسیدانی قوی با قدرت اکسید کردن بالا و حفظ نرمی و لطافت موها

کرم اکسیدان های الگون در درجات و قدرت های مختلف برای شما که به سلامتی و زیبایی موهای خود اهمیت می دهید. این کرمهای زیبایی با قدرت اکسایش بالا علاوه بر حفظ و نگهداری نرمی و لطافت موها امکان انجام هرگونه تکنیک زیبایی مو را برای شما فراهم می کنند.

روش استفاده: این محصول باید با رنگ موهای مودا و استایلینگ و یا پودر دکلره الگون با نسبت های ویژه ای که برای هر محصول ذکر شده است و بسته به نتیجه مورد نظر مخلوط شود.

کرم اکسیدان فعال کننده رنگ  5 حجمی-----» 1 لیتری

کرم اکسیدان 10 حجمی -----» 1 لیتری

کرم اکسیدان 20 حجمی -----» 1 لیتری و 200 میلی لیتری

کرم اکسیدان 30 حجمی -----» 1 لیتری و 200 میلی لیتری

کرم اکسیدان 40 حجمی -----» 1 لیتری

محصولات کالر فیکس

مراقبت از رنگ مو و تثبیت آن

کالرفیکس یک سرویس حرفه ای مکمل سرویس رنگ مو می باشد که شامل دو مرحله بوده و رنگی ماندگار و غنی را تضمین می نماید.

ویژگی: این محصول حاوی عصاره چای قرمز رویبوس می باشد که یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است و به همین دلیل از پاک شدن رنگ مو به مرور زمان جلوگیری می کند.

شامپو پست کالر الگون: شماره 2

فرمولاسیون این شامپو جهت تکمیل فرآیند رنگ کردن مو و یا روشن کردن آن و برای آبرسانی و نرم کردن موها طراحی شده است. این شامپو با متعادل کردن PH و تمیز نمودن فیبر موها، آنها را برای حالت پذیری آماده می کند.

روش استفاده: روی موهای خیس استفاده کنید. شامپو را روی ساقه موها ماساژ داده و سپس با آب فراوان آبکشی نمایید.

250 میلی لیتری

ماسک پست کالر الگون: شماره 3

فرمولاسیون این شامپو جهت تکمیل فرآیند رنگ کردن مو و یا روشن کردن آن و برای آبرسانی و نرم کردن موها طراحی شده است. این ماسک  با متعادل کردن PH موها، پولک های مو در لایی کوتیکول را بسته و سطحی صاف و براق را برای موها ایجاد می کند.

روش استفاده: بر روی موهای شسته شده تمیز استفاده کنید. 5 دقیقه مکث کرده و سپس با آب فراوان آبکشی نمایید.

250 و 500 میلی لیتری

پودر دکلره

پودر دکلره سفید

پودر دکلره بدون غبار با قدرت روشن کنندگی بالا. با استفاده از این پودر می توان تا 7 درجه موها را روشن کرد.

ویژگی: قابل استفاده برای انواع تکنیک های بلیچ مانند دکلره کامل موها، انواع هایلایت و مش

پودر دکلره سفید بدون غبار الگون با قدرت روشن کنندگی بالا، مناسب برای انواع تکنیک های مش، هایلایت و دکلره کامل سر بدون ایجاد هرگونه حساسیت، سوزش و خارش در پوست سر

پودر دکلره آبی

پودر دکلره ویژه جهت کاستن زمینه نارنجی پایه دکلره. قدرت روشن کنندگی بسیار بالا. با استفاده از این پودر می توان تا 8 درجه موها را روشن کرد.

ویژگی: این پودر مناسب افراد با موهای تیره می باشد که خواهان موهی بلوند روشن می باشند. کنترل کننده رنگ نانجی موهای بسیار تیره.

پودر دکلره بلوبری

پودر دکلره ویژه ضد زردی، حاوی پیگمنت های بنفش. مناسب برای ایجاد رنگ های بلوند طبیعی. قدرت روشن کنندگی بالا، تا 7 درجه.

ویژگی: مناسب کسانی که می خواهند موهایشان را هایلایت کنند، برای ایجاد رنگ های بلوند خنثی. این پودر سایه های ناخواسته گرم مو را کنترل و خنثی می کند.

برای انجام تمامی تکنیک های بلیچ باید این پودر را با نسبت 1 به 2 با اکسیدان ترکیب کرد و تا 50 الی 60 دقیقه می توان این مخلوط را بر روی موها نگه داشت:

برای روشن کردن موها به اندازه 5 تا 6 درجه  باید از اکسیدان 10 حجمی استفاده کرد.

برای روشن کردن موها به اندازه 6 تا 7 درجه  باید از اکسیدان  20 یا 30 حجمی استفاده کرد.

برای روشن کردن موها به اندازه 5 تا 6 درجه، هنگامی که از تکنیک های طراحی با شانه در هوای باز و یا انواع بله یاژ در هوای آزاد استفاده می شود، می توان از اکسیدان 40 حجمی استفاده کرد.

لومین اویل

فیبر موها را بدون ایجاد هیچ گونه حالت سنگینی و افتادگی ترمیم و مراقبت می کند. به بازسازی و باز کردن گره موها هنگام شانه کردن آنها کمک می کند.

محصولی جدید و منحصر به فرد برای ترمیم و بازسازی فیبر موهای حساس که درخشش خود را از دست داده اند. بافت ویژه این محصول که به شکل فوم روغنی می باشد، در عین سبکی بیشترین قدرت نفوذ و جذب توسط موها را داشته و بدون ایجاد هیچ گونه حالت چسبندگی و سنگینی در موها، لطافت و براقیتی بی همتا را به موها می بخشد.

روش استفاده: با توجه به حجم موها به اندازه یک تا دو عدد گردو از محصول را مستقیماً بر روی موی شسته و با حوله آبگیری شده بمالید. موها را شانه کرده و 2 تا 3 دقیقه مکث کنید، سپس با آب فراوان شست و شو دهید.

300 میلی لیتری

مخلوط 7 روغن

این محصول ترکیبی از 7 روغن مختلف می باشد که موها را براق و درخشنده کرده و ساقه آنها را مهار کرده و وز آنها را می گیرد. این محصول مناسب برای استفاده بر روی انواع مو می باشد.

ویژگی: حاوی 7 نوع روغن: روغن زیتون، روغن دانه گندم، روغن ماکادامیا، روغن هسته هلو، روغن میوه نسترن وحشی، روغن دانه برنج و روغن جوجوبا

مخلوط عصاره 7 گیاه هدیه ای از دل طبیعت برای شما که رویای موهایی زیبا را در سر دارید. این محصول که بر پایه روغن تولید شده مناسب انواع موها به ویژه مناسب افرادی است که موهایی سرکش و مهارنشدنی دارند. روغن 7 گیاه موها را براق و درخشنده کرده و وز موها را کاملا از بین می برد.

 روش استفاده: مقدار کمی از روغن را بر روی ساقه و انتهای موی نمدار یا خشک استفاده کنید.

50 میلی لیتری

67 HAIR LIFT

نگهدارندگی و حجم دهندگی مثال زدنی، در آرایش مویی با ماندگاری طولانی مدت

روش استفاده: مقدار کمی از پودر را بر روی ریشه موهای خشک و یا بر روی برس بریزید. ریشه موها را به دقت شانه بزنید. سپس ریشه ها را ماساژ دهید تا محصول فعال شود.

10 گرمی


100 RASTA GUM

استایلینگ موهای خشک با واکسی با قدرت نگهدارندگی بسیار بالا، بدون ایجاد هیچ گونه آثار سفیدک بر روی موها

روش استفاده: مقدار کمی از واکس را کف دست قرار داده و با مالیدن دستها به یکدیگر واکس مو را آماده کرده و سپس آن را به صورت یکنواخت بر روی موهای خشک و یا مرطوب قرار می دهیم. واکس مومی راستا گام نیازی به حرارت دادن ندارد، کافی است پس از قرار دادن محصول بر روی موها، آنها را با دست حالت دهیم.

200 میلی لیتری

88 CURLY LOOK

فر و تابی بی نقص، کامل، زیبا و مقاوم در مقابل رطوبت

روش مصرف: قوطی اسپری را به خوبی تکان دهید و سپس مقدار کمی از محصول را کف دست خود اسپری کنید (از فاصله 2 سانتی متری). مایع را بر روی ساقه موهای مرطوب قرار دهید و به کمک یک دیسپانسر موها را خشک کرده و حالت دهید. برای ایجاد حالتی طبیعیتر و داشتن موهایی نرمتر، بعد از خشک کردن موها نیز به کمک دستها موهایتان را حالت دهی کنید. حتی اگر موهایی صاف دارید با استفاده از مقدار بیشتری از کرلی لوک می توانید موهایتان را فر و تابدار نمایید.

200 میلی لیتری

90 SPRAY GEL

حالت دهی موها با ایجاد درخششی خیره کننده، بدون ایجاد هیچ گونه آثار سفیدک بر روی موها، جذب و خشک شدن سریع

روش استفاده: محصول را از فاصله ای حدود 25 سانتی متر بر روی همه موها و یا فقط بر روی مناطقی از مو که می خواهید آرایش کنید اسپری نمایید. سپس توسط برس و سشوار و یا فقط با دست موها را حالت دهید.

200 میلی لیتری

Hair spray fix hold

استایلینگ گلاسی موها همراه با حجم دهی بی نظیر آنها، بدون ایجاد هیچ گونه آثار سفیدک بر روی موها

روش استفاده: محصول را از فاصله ای حدود 25 سانتی متر بر روی موها اسپری نمایید. برای ایجاد استایل های ویژه بر روی موها مانند استایل های به هم ریخته می توان از مقادیر بیشتری از محصول استفاده کرد.

500 میلی لیتری

6 Format wax

موهایی نرم و آراسته، بدون  هیچ گونه آثار سفیدک. ایجاد حالت وت لوک زمانی که بر روی موهای خیس استفاده می شود و ایجاد براقیتی بی همتا زمانی که بر روی موهای خشک استفاده می شود.

روش استفاده: مقدار کمی از واکس را کف دست قرار داده و با مالیدن دستها به یکدیگر واکس مو را آماده کرده و سپس آن را به صورت یکنواخت بر روی موهای خشک و یا مرطوب قرار می دهیم. فرمت واکس نیازی به حرارت دادن ندارد( نباید از ابزاری نظیر اتو مو و یا سشوار استفاده کرد)، کافی است پس از قرار دادن محصول بر روی موها، آنها را با دست حالت دهیم. برای حلقه حلقه کردن ، مجعد کردن، استایل مرتب و آراسته موها پس از استفاده از فرمت وکس موها را شانه کنید.

125 میلی لیتری

11 Straight Look

موهایی صاف و لخت به لطافت ابریشم، و مقاوم در برابر حرارت

روش مصرف:. مقدار فراوانی از محصول را بر روی موهای مرطوب اسپری کرده و سپس توسط سشوار موها را خشک کنید. برای لخت و صاف شدن کامل موها، در انتها از اتوی مو استفاده نمایید.

300 میلی لیتری

 

برای مشاهده دیگر محصولات جدید کلیک کنید

تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.