کافه رستوران دورهمی

رستوران دورهمی، فضایی برای دورهمی کوچک و بزرگ شما


این روزها به هر محله و مکانی سر بزنید با تعداد زیادی از رستوران‌ها و فست‌فود‌ها مواجه می‌شوید که تاحدودی انتخاب را برای‌تان سخت می‌کند، به‌خصوص که به‌طور دقیق ندانید میل‌تان به چه سبک غذایی می‌کشد. همچنین اگر قرار باشد با چند نفر از دوستان یا آشنایان بیرون از منزل غذا میل کنید، انتخاب نوع رستوران سخت‌تر می‌شود چرا‌که چند ذائقه مختلف وجود دارد که تصمیم‌گیری را دشوار می‌کند. برای همین بهترین راه‌‌حل رفتن به رستوران‌هایی است که منوی غذایی‌شان متنوع است. اما پیدا کردن این دسته از رستوران‌ها کار آسانی نیست. در این مطلب ما شما را به رستوران دورهمی و ویژگی‌هایش بیشتر آشنا می‌کنیم.

امکانات رستوران دورهمی

 برای مشاهده منو رستوران دورهمی کلیک کنید


منوی غذایی، در این رستوران حرف اول را می‌زند

رستوران دورهمی جزء رستوران‌هایی است که همه سبک غذایی در منوی آن موجود است. از غذای ایرانی، فرنگی، ایتالیایی گرفته تا فست‌فود می‌توانید در این رستوران میل کنید. برای همین هروقت که دچار تردید در انتخاب سبک غذا شدید و چندین نظر مخالف وجود داشت، می‌توانید بدون اتلاف‌وقت به رستوران دورهمی سر بزنید به‌خصوص که کیفیت در این رستوران حرف اول را می‌زند. خیلی از رستوران‌های تازه تاسیس بعد از مدتی مرغوبیت و کیفیت غذایی خود را از دست می‌دهند که پیرو این اتفاقات مشتریانش هم از دست خواهند رفت. اما سیاست اصلی رستوران دورهمی ماندگاری کیفیت با ارائه نازل‌ترین قیمت است، چراکه در این رستوران همیشه حق با مشتری است.

 

هر 4 فصل سال از فضای سبز این رستوران لذت ببرید

همان‌طور که گفته شد در رستوران دورهمی منوی غذایی حرف اول را می‌زند، به‌همین دلیل جزء رستوران‌های پرطرفدار منطقه چیتگر است. بعد از گردش و تفریح در پارک و دریاچه چیتگر می‌توانید برای صرف بهترین غذا به این رستوران بیاید. یکی دیگر از مزیت‌های این رستوران داشتن فضایی کاملا زیبا و سبز است که مشتریان می‌توانند هم از فضای باز و هم فضای بسته آن استفاده کنند، در هر دو حالت منظره زیبا و آرامش‌بخش رستوران دورهمی قابل مشاهده است.

جای پارک مناسب اختصاصی برای مشتریان دورهمی

جای پارک، یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مشتریان است چراکه این روزها به سختی می‌توان در هر محل و مکانی جای پارک پیدا کرد. اما رستوران دورهمی این دغدغه خاطر را با داشتن پارکینگ برای مشتریان خود برطرف کرده است.

 

مدیریت جشن خود را به دست دورهمی بسپارید!

رستوران دورهمی پذیرای مهمانی‌ها و جشن‌ها به‌خصوص جشن تولدهای شماست. این رستوران با ظرفیت بین 200 تا 250نفر قادر است از مهمان‌های شما بهترین پذیرایی را انجام دهید. همچنین برای مراسم‌های خاص می‌توانید تزیین سالن و باغ را به دست مدیریت این رستوران بسپارید و با خیال راحت مهمانان خود را سورپرایز کنید.

فرم تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

منطقه توریستی چیتگر، بلوار کوهک، خیابان نسیم ۱۰، پلاک ۴۴

اطلاعات تماس

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.