۰۲۱-۴۴۷۲۴۱۵۹ ، ۰۲۱-۴۴۷۱۶۱۲۶

۰۹۱۰۴۵۶۴۸۰۴

دهکده المپیک، بلوار امیرکبیر، خیابان گلناز، خیابان مهیار غربی، پلاک ۲۲

اطلاعات تماس

کلاس های فوق برنامه

مرکز ماندگار جهت ارتقاء کیفی آموزش اقدام به برگزاری کلاس های تکمیلی زیر نظر مربیان متخصص و با مشارکت مراکز معتبر نموده است. برنامه های این دوره ها عبارتند از:

اسکیت / شطرنج / شنا / چرتکه / ژیمناستیک / نقاشی / هوا فضا / دپارتمان زبان انگلیسی با متد CLIL

 

  

استعداد سنجی حرکات بنیادی کودکان

استعداد سنجی حرکات بنیادی کودکان

  • اولین گذر مهارت هوش حرکتی
  • آموزش هوش اخلاقی
  • آموزش بازی های سنتی
  • توسعه حواس ده گانه
  • افزایش اعتماد به نفس
  • پرورش دقت شنیداری و دیداری
  • آزمون مهارت های حرکتی رایگان
  • مبارزه با فقر حرکتی و کم تحرکی
  • همانهنگی عصب و عضلات
  • پرورش استعداد ورزشی

 

برای مشاهده ی تصاویر بر روی آن کلیک کنید.

 

چرا شطرنج بازي كنيم؟

به شطرنج همچون رشته هاي ديگر ورزشي مي توان از دو بعد حرفه ايي و عمومي نگريست. تحقيقات بر روي كودكاني كه تحت اموزش شطرنج قرار گرفته اند نشان مي دهد كه بازی شطرنج بر روي قدرت و سرعت محاسبه (اناليز) تقويت حافظه ، تفكر منطقي و ... موثر بوده است.

همچنين در مواردي در زندگي روزمره به كمك افراد مي آيد مانند: افزايش قدرت تصميم گيري، صبر و ميزان تمركز أفراد.جذابيت شطرنج سبب شده است كه بازيكنان با ميل و رغبت زمان خود را در قالب بازي، صرف فعاليت فكري نمايند. تدريس شطرنج توسط  بازيكن كشوري و دانشگاهي با 17 سال سابقه تدريس در شطرنج از سطح پايه تا پيشرفته با همكاري استاد بزرگ بين المللي زير نظر فدراسيون شطرنج در مهد كودك و پيش دبستاني ماندگار برگزار مي شود.

لازم به ذكر هست كه افراد با استعداد برتر به فدراسيون معرفي مي شوند استعداد يابي از طريق اموزش، تمرين و مسابقات تعيين مي شود علاوه بر اين براي افرادي كه استعداد شطرنج داشته باشند مي تواند نويد يك اينده درخشان همراه با موفقيتهاي روز به روز را متصور شد.

درمان

روانشناسان مرکز ماندگار، با آگاهی از اهمیت دوره ی کودکی و نیاز والدین به آشنایی با روش های صحیح فرزند پروری و پایش فرزندانشان، از سال 1392 همراهی با والدین را به عنوان رسالتی مهم برای خود برگزیده و به یاری خانواده ها همت گمارده اند.

از جمله فعالیت های این گروه تشکیل پرونده روانشناختی، ارائه مشاوره های تخصصی کودکان، برگزاری کارگاه های ویژه والدین (3p مثبت) و انجام آزمون های معتبر هوش و شخصیت جهت تعیین نقاط قوت و ضعف و نا توانی های یادگیری درکودکـان 1 تا 9 سال می باشد.

آموزش

بر اساس بررسی های انجام شده در حوزه تعلیم و تربیت و روانشناسی، دوران خردسالی از مهمترین سال های زندگی به شمار می رود، به همین علت توجه به نیازهای کودکان در این سال های حساس ضرورت دارد. از جمله نیازهای اساسی کودکان آموزش است  که حق همه کودکان در نظر گرفته می شود، البته به شرطی که کودکان از آموزش با کیفیت بهره مند شوند، برای دستیابی به آموزش با کیفیت، به برنامه آموزشی مناسب نیاز داریم، برنامه آموزشی رشد محور با تمرکز بر فعالیت های علمی و عملی برنامه ای است که با اجرای درست آن می توانیم به این هدف دست یابیم.

شادی

بازی و شادی، طبیعی ترین راه یادگیری کودک است. بازی و تجربه های لذت بخش به رشد همه جانبه کودک کمک می کند، بنا بر این در روند برنامه های غنی آموزشی مرکز ماندگار بازی های هدفمند و آزاد گنجانیده شده که نوع بازی برای هر گروه سنی متناسب با سطح رشد آنان طرح ریزی یا انتخاب می شود.

فیلم

 

تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.