تهران، خیابان جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش کوی گل مکانی (بیست و سوم)، پلاک 338، واحد 2

اینستاگرام www.peyvandemehrafza.com

دفتر عقد و ازدواج - موسسه پیوند مهرافزا

تا کنون عرف بر این بوده که اکثر مردم برای انجام مراسم عقد به دفترخانه های ازدواج مراجعه می نمودند و دفترخانه های ازدواج نیز شامل محدودیت هایی چون عدم حق انتخاب عاقد (چون فقط سردفتر اجازه انجام امور عقد و ثبت آن را دارد) و یا تشریفات محدود به دفترخانه و یا عدم تخصص و محدودیت های قانونی جهت برگزاری تشریفات و…..می باشند.

از این روی موسسه پیوند مهر افزا با انجام حرکتی نوین و به کارگیری پرسنل مجرب و متخصص و با ایجاد فضایی مناسب و زیبا این محدودیت ها را از سر راه شما برداشته و برای اولین بار به صورت تخصصی تشریفات مراسم عقد شما را به بهترین وجه ممکن انجام می دهد.

نکته قابل توجه:

این است که با توجه به هماهنگی با چندین دفترخانه ازدواج معتبر و رسمی تهران برای اولین بار شما امکان انتخاب سردفتر و عاقد خود را از روی رزومه کاری و عکس موجود در موسسه دارا می باشید.

 

امیدواریم که بتوانیم زیباترین لحظه زندگیتان را برایتان خاطره انگیز و رویائی کنیم

دفتر شعبات

سلام و درود

 عقد به صورت پایه که شامل سفره درجه ۱ و گل آرایی انتخابی و سیستم نورپردازی و دود و صوت حرفه ای و ثبت و خطبه عقد شرعی و قانونی همراه با انتخاب عاقدو عقد نمادین آریایی توسط عاقد(در صورت انجام عقد آریایی توسط آقای چاوشی که مبتکر این مراسم بودند هزینه جداگانه احتساب میگردد) در سه مکان داخل شهر تهران به قرار زیر است :

جنت آباد شمالی تا ۵۰ نفر

 

VIP گاندی تا ۷۰ نفر

 

باغ سردار جنگل

با حق انتخاب سفره عقد در فضای باز تا ۱۵۰ نفر لازم به ذکر است که آپشنهایی نظیر عکاسی و فیلمبرداری و آتلیه اختصاصی و موسیقی سنتی زنده و شمع آرایی و پذیرایی و یا سرو غذا و ..... نیز موجود است.

 

ضمنا عزیزانی که در دفاتر عقد پیوندمهرافزا مراسم خود را انجام میدهند می‌توانند مراسم عروسی و کترینگ و تشریفات  خود را در یکی از ۱۲۰ باغ تالار طرف قرارداد مجموعه و کلیپ عروسی و فرمالیته در ایران یا کشور ترکیه و دبی و امورات حقوقی خود در موسسه حقوقی نوآوران عدالت آریایی را با تخفیفات ویژه انجام دهند .

با سپاس و آرزوی عشق

خدمات ما

  • خدمات عقد

مدیریت موسسه جناب چاوشی تقریبا جزو اولین افرادی هستند که حرکات نوین در مراسم عقد را در تهران شروع کردند.

مثل:

عقد آریایی / موزیک زنده / عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای / سیستم های نورپردازی و صوتی حرفه ای / پکیج ویژه آرایش و لباس عروس/ پکیج ویژه داماد/ پذیرایی ویژه / گل آرایی / شمع آرایی و … که در این موسسه به صورت تمام و کمال در اختیار مراجعین می باشد.

  • خدمات جشن ها
  • برگزاری همایش و سمینار
  • خدمات تولد

ارتباط با ما

تهران، خیابان جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش کوی گل مکانی (بیست و سوم)، پلاک 338، واحد 2

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.