کلینیک تخصصی پوست مو و لیزر زعفرانیه

کلینیک تخصصی پوست و موی زعفرانیه از سال 93 شروع به کار کرده و از کاملـترین و مطـرح ترین مـراکز پوست، مو، زیبایی، لیزر و لاغری در کشــور می باشـد. در این کلینیک برتــرین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین مطــــرح زیبــایی و لاغـری بر طبـق اسـتاندارد هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان گـرد هــم آورده شده و با ارائه خدماتی مانند کاشت مو، لاغری، لیزر موهای زائد، بوتاکس و. . . در خدمت هم وطنان عزیز می باشد. ضمنا این کلینیک شامل دو اتاق عمل کاملا مجهز است که برای کاشت مو، تزریق چربی و لاغری از آن استفاده می شود. اتاق لیزر و اتاق اشعه و دو اتاق مشاوره برای دریافت مشاوره رایگان درباره کلیه خدمات دریافتی، از بخشهای دیگر این کلینیک است.

پیج اینستاگرام کلینیک زعفرانیه را حتما فالو کنید تا از تخفیفات هیجان انگیز دوره ای کلینیک بهره مند شوید

https://www.instagram.com/zaferaniyeh__clinic/

درمان ترک های پوستی

پاکسازی

خوشبختانه با پيشرفت علم پزشكي روش هايي براي رفع عارضه لك, كك و مك و تيرگي پوست صورت ايجاد شده است كه يكي از اين راهها ليزر است. ليزر درماني بهترين و نتيجه بخش ترين گزينه براي محو كردن و از بين بردن لك هاي پوست مي باشد. بر اين اساس با تركيبي از روش هاي ليزر درماني، مي توان لك صورت را به طور موثري درمان نمود. خوشبختانه روشهاي مختلفي از ليزر درماني وجود دارد كه به طور موثري مي تواند همه تغيير رنگهاي پوستي را هدف قرار داده و درمان نمايد. نتايج ليزر درماني براي رفع لك هاي صورت در هر دو لايه پوست فوق العاده ست. اگر فرد به پزشك متخصص و مجرب مراجعه كند، ممكن است حتي در يك جلسه درمان نتيجه مطلوب و رضايت بخشي بگيرد. تمام افراد در هر سن و با هر نوع پوستي كه از سلامت نسبي برخوردار باشد مي توانند لك هاي صورت خود را با ليزر از بين ببرند. با ارائه مشاوره رايگان در كلينيك تخصصي پوست و موي زعفرانيه در مسير زيباتر شدن همراه شما عزيزان هستيم.

https://www.instagram.com/zaferaniyeh__clinic/

سابسيژن

سابسيژن روشي است ساده و سرپايي و بي خطر با يك مكانيسم متفاوت و اساسي در درمان اسكارهاي آتروفيك(فرورفته) نظير جاي جوش، جاي بخيه، آبله مرغان و ... سابسيژن و ليزر آر اف فركشنال در كنار هم بهترين درمان جهت اسكارهاي آتروفيك(فرورفته) محسوب مي شوند. سابسيژن در اصل با سوزن نوكر انجام مي شود كه احتياج به سوراخ هاي متعدد روي پوست دارد. ولي در روش جديد فقط يك سوراخ ريز ايجاد مي شود و از آن طريق تمام پوست بدون درد درمان مي شود.

با ارائه مشاوره رايگان در كلينيك تخصصي پوست و موي زعفرانيه در مسير زيباتر شدن همراه شما عزيزان هستيم.

https://www.instagram.com/zaferaniyeh__clinic/

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ (کشیدن پوست با نخ قابل جذب) همچنین که به عنوان(ترد امبدینگ) تزریق نخ با طب سوزنی نیز شناخته شده است، جدیدترین و پیشرفته ترین شکل طب سوزنی صورت با هدف از بین بردن چین و چروک، افزایش ضخامت پوست، سفت شدن پوست، جوان سازی وکشیدن پوست است. این روش در کره جنوبی آغاز شد و به تدریج در سراسر جهان گسترش یافت.

چگونه لیفت صورت با نخ انجام می شود؟

نخ لیفت یک روش غیر جراحی است که با استفاده از سوزن نازک طب سوزنی انجام  می شود. این روش نیاز به دو مرحله دارد: اول، استفاده از کرم بی حسی موضعی روی قسمتی از صورت است که درمان رویش انجام می شود. دوم، کاشت نخ ها در زیر پوست است. نخ لیفت(کشیدن با نخ) PDO

از طب سوزنی سنتی برای تحریک جوان سازی بافت استفاده می شود. در این روش سوزن های نازک پر از PDOنخ های (پلی دی اکسانون)حل نشدنی، با استفاده از سوزن های ویژه طب سوزنی به داخل پوست تزریق می شود. PDO یک ماده پروتئینی است که به طور گسترده در بخیه زدن  طبی مورد استفاده قرار می گیرد و نخ های PDO قابل جذب هستند. این روش بسیار امن است و حداقل میزان تهاجمی بودن را دارا است. این روش حداقل زمان استراحت را دارد و در درمان پوست ضعیف بهترین روش محسوب می شود. طول سوزن ها و نخ ها بسته به هدف مورد استفاده متفاوت است. اثرات جانبی نخ های لیفت:

روش ترد لیفت  نسبتا بدون درد است. بی حسی موضعی و در بعضی موارد بی حسی  تزریقی قبل از عمل استفاده می شود. نخ های PDO خطرناک نیستند و اثرات جانبی بر بدن ندارند. ممکن است نخ های لیفت باعث ایجاد گذاری قرمزی، تورم و کبودی ناشی از تزریق شود. با این حال، افراد مختلف می توانند به درمان متفاوت واکنش نشان دهند. این عوارض جانبی ظرف چند روز ناپدید می شوند. هیچ برش و هیچ بخیه ای  در این روش وجود ندارد بنابراین، هیچ  جای زخمی وجود ندارد.

با ارائه مشاوره رايگان در كلينيك تخصصي پوست و موي زعفرانيه در مسير زيباتر شدن همراه شما عزيزان هستيم.

https://www.instagram.com/zaferaniyeh__clinic/

بلفاروپلاستي به روش پلاسما يا پلاسماجت

بلفاروپلاستي به روش پلاسما يا پلاسماجت روشي براي از بين بردن افتادگي پلك است كه بدون نياز به جراحي و برش هاي ناشي از آن مي توان جوانسازي پلك را انجام داد. پلاسماجت پيشرفته ترين روش براي از بين بردن چين و چروك مي باشد.

ضمن اينكه بايستي با دقت به عواملي مانند كيفيت عمل و تجربه پزشك نسبت به اين مساله تصميم گيري نماييد. در اين روش از تيغ و برش استفاده نميشود و در واقع پوست يا چربي پلك برداشته نميشود. بلكه با استفاده از پلاسما لايه سطحي پوست مستقيما از جامد به گاز تبديل ميشود و اين مساله باعث جمع شدن لايه هاي زير پوست ميشود. و در ضمن مفتخريم كه علاوه بر اين روش كه پلاسماي داغ ناميده مي شود از پلاسماي سرد استفاده مي شود، جهت كاهش زمان و جلوگيري از عوارض احتمالي ثانويه.  اين روش براي اين افراد مفيد است:

_افرادي كه افرادي كه از جراحي و بيهوشي و بي حسي هراس دارند.

_افرادي كه افتادگي كمي دارند و قصد دارن آن را ترميم كنند.

_افرادي كه افتادگي يكطرفه دارند و ممكن است جراحي باعث عدم تقارن شود.

_افرادي كه بيماري خونريزي دهنده دارند يا دارويي مثل وافارين مصرف مي كنند.

_افرادي كه مشغله زيادي دارند و تورم و بخيه يك هفته اي جراحي را نمي توانند داشته باشند.

_افرادي كه چشمان شرقي دارند و قصد دارند با كمي ليفت نماي غربي تري به آن بدهند.

_افرادي كه قبلا جراحي پلك كرده اند ولي متقارن نيست و مي خواهند هردو چشم متقارن شود.

با ارائه مشاوره رايگان در كلينيك تخصصي پوست و موي زعفرانيه در مسير زيباتر شدن همراه شما عزيزان هستيم.

https://www.instagram.com/zaferaniyeh__clinic/

فرم تماس با ما

0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.