باشگاه بدنسازی و تناسب اندام آریان

لاغری تضمینی با ارائه رژیم غذایی توسط کارشناس تربیت بدنی

محیطی کاملا اختصاصی ویژه بانوان محترم

ساعت کار ۸ صبح الی ۲۱ شب

۱۰ الی ۲۰ درصد تخفیف تمامی رشته ها

اینترنت پر سرعت

مشاوره رایگان

کلاس ها به صورت عمومی - نیمه خصوصی - خصوصی

بدنسازی آریان آمادگی دارد با بهره گیری از اساتید برجسته و صاحب نام و با در اختیار داشتن سالنی مجهز به دستگاه های موضعی و سایر تجهیزات بدنسازی (با مارکWKI آمریکا) در رشته های ورزشی زیر ارائه خدمات نماید.

آمادگی جسمانی

بدنسازی

حرکات اصلاحی

چربی سوزی شکم و پهلو

فیتنس

ایروفیت

ایروبیک

بادی فیت

بادی پامپ

بادی کلاسیک

زومبا

حرکات موزون در سبک های مختلف

کاردیو

پیلاتس

TRX

CX

دوره های فیتنس و بدنسازی به همراه برنامه ورزشی عمومی و vip به صورت عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی زیر نظر مربیان حرفه ای و صاحب نام تحت نظارت فدراسیون بدنسازی

دوره های چربی سوزی در کوتاه ترین زمان به صورت نیمه خصوصی و خصوصی

آموزش TRX زیر نظر نماینده رسمی فدراسیون GPA رضا لک، مدرس و مربی بین المللی خانم مونا شیخ زاده با بیش از ۱۰ سال سابقه با ارائه مدرک معتبر بین المللی از فدراسیون GPA اکراین

ویژه کودکان: ژیمناستیک

مدیریت: فاطمه سادات حسینی

فیلم

اهمیت قرارگرفتن در محیط باشگاه

فلسفه هر ورزشی ورای قهرمانی و کسب افتخار برای مردان و زنان داشتن اندام دلخواه ، سوزاندن چربی اضافی , توانایی بدنی مطلوب در مواقع بحران و کسب مهارت های خاص بدنی با تکیه بر تمرینات مکرر است . باید گفت که بدنسازی ورزشی است که موارد فوق را با تضمین کامل به ورزشکار خود ارایه می دهد . این ورزش علاوه بر سوزاندن سریع و سبک چربی های اضافه بدن , اندام شما را کاملا موزون و هماهنگ کرده و علاوه بر آن به شما اعتماد به نفس و اقتدار فوق العاده ای می دهد که می توانیدآن را در تمامی بدنسازان در سطوح مختلف ببینید .

 با توجه به شرایط عدم تحرکی که بر زنان جامعه ایران حاکم است بدنسازی نه تنها برای آنها مفید است بلکه برای آنان الزامی است . آمار وحشتناکی که از پوکی استخوان ، روماتیسم مفصلی و ...... در زنان ایرانی مؤید این نکته است که اپیدمی خطرناکی ناشی از کم تحرکی در بین زنان در حال شیوع است که تنها را ه حل آن تحرک بیشتر در قالب ورزشهایی مثل آیروبیک و بدنسازی است .

علاوه بر این داشتن تناسب اندام برای یک دختر یا زن امتیازی غیر قابل انکار محسوب می شود که نمی توان ان را انکار کرد.

بدنسازی نه تنها بدن زن را مردانه نمی کند بلکه به بدن فرم دخترانه تری می دهد. اشتباه زنان در این است که بدنسازان زن را قهرمانان استروئیدی می پندارند که دارای بدن هایی مردانه و خشن هستند اما واقعیت این است که تمام مدل های روز دنیا مثل هنرپیشه های هالیوود و خوانندگان زن مطرح جهان که بدن متناسب آنها آرزوی هر زنی می تواند باشد , بدنسازی و آیروبیک را در سرلوحه برنامه های روزمره خود قرار داده اند .

تماس با ما

0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.