باشگاه ورزشی آریامن

امروز همان شنبه ای است که منتظرش بودید...

ساعت کار ۷ صبح الی ۹ شب

ویژه بانوان

بدنسازی عمومی و خصوصی، TRX گروهی و خصوصی، ایروبیک، ایروفیت، پیلاتس، آنتی سلولیت، چربی سوزی

خدمات

بدنسازی

TRX

ایروبیک

پیلاتس

یوگا

چربی سوزی

آنتی سلولیت

و سایر رشته ها

کلاس ها

پیلاتس

تمرینات پیلاتس بر بدن و ذهن فرد تاثیر گذاشته و ضمن بالا بردن انعطاف، قدرت و استقامت تمام اعضای بدن و عمقی ترین عضلات بدن را بدون این که عضلات را حجیم کند یا آنها را از بین ببرد مورد هدف قرار می دهد.

 

بدنسازی

لغت بدنسازی هر آنچه که برای سلامتی مربوط است را شامل می شود. بدنسازی ورزشی مادر است. این تمرینات برای بانوان بسیار مفید است و باعث افزایش قدرت بدن، افزایش حجم و استقامت و کارایی بدن، کاهش چربی، کاهش خطر پوکی استخوان، بهبود عملکرد ورزشی، کاهش آسیب به کمر، کاهش خطر دیابت، افزایش اعتماد به نفس و بهترین مزیت آن تناسب اندام است.

 

TRX

TRX به معنی تمرینات مقاومتی کل بدن است. تمرینات ورزش TRX علاوه بر عضله سازی و فرم دهی مناسب عضلات، افزایش انعطاف و قدرت بدنی، افزایش سینه ایمنی، بهبود متابولیسم بدن و تقویت سیستم قبلی عروقی، استقامت و تعادل شما را بدون نیاز به هیچ وزنه ای با وزن بدن خود فرد و به کمک جاذبه زمین افزایش می دهد و باعث فرم دهی و کاهش وزن شما هم می شود.

 

Functional، TRX

با ترکیب تمرینات فانکشنال و TRX می توان از مزایای دو ورزش برخوردار شد. در عین این که حرکات بسیار جذاب و متنوع خواهد شد.

 

TRX - Bar

ترکیبی از تقریبات قدرتی، استقامتی، ژیمناستیک، انفجاری، پلایومتریک، سرعتی با استفاده از کتل بل و وزن خود بدن است که همراه شدن آن با TRX اجرای اصلی تناسب اندام را هدف قرار می دهند.

 

ایروبیک

ایروبیک جزو فعالیت های هوازی است که باعث تقویت سیستم تنفسی و جلوگیری از افسردگی و بی حوصلگی و بی تابی است. این تمرینات باعث کاهش درصد چربی بدن و کاهش وزن می شود.

 

ایروفیت

ورزشی هوازی و هماهنگ کننده اعضای بدن و موثر در تناسب اندام است. لاغری، کاهش استرس و بهبود عملکرد قلب و مغز از فواید این ورزش است.

 

ایروفیت و شکم پهلو

ترکیبی از تمرینات هوازی و تمرینات شکم و پهلو است که در کاهش درصد چربی و تقویت عضلات شکم و کاهش چربی ناحیه شکم بسیار موثر است.

فرم تماس با ما

0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.