۰۲۱-۶۶۳۶۲۳۳۴ ، ۰۲۱-۶۶۳۶۲۲۱۲

خیابان امام خمینی (سپه سابق) بین رودکی و پل نواب، کوچه خبازان، پلاک ۲

اطلاعات تماس

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی فروردین با سابقه درخشان ۱۰ ساله نقش بسزایی در بهداشت دهان و دندان و ارایه خدمات دندانپزشکی در منطقه و نقاط دورتر تهران داشته است این کلینیک با دارا بودن محیطی کاملا متفاوت و مدرن وکادری مجرب از دندان پزشکان ارایه دهنده ی کلیه درمان های رایج و درمان های تخصصی با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای روز دنیا و با تعرفه های مناسب در تمام اوقات شبانه روز و بدون تعطیلی می باشد

 

کار درمانی شامل دندانپزشکان مجرب و با سابقه و متخصصین مربوطه شامل متخصص دندانپزشکی اطفال متخصص اندو و درمان ریشه متخصص ایمپلنت و جراحی لثه و متخصص ارتودنسی می باشد. کلینیک دندانپزشکی فروردین از جمله محدود مراکز درمانی دندانپزشک دارای کنترل کیفیت iso می باشد

 

کلینیک دندانپزشکی فروردین دارای

۱۱ دستگاه یونیت دندانپزشک

دو بخش مجهز csr دارای اتو کلاو های کلاس b

بخش مختلف درمانی شامل بخش ویژه اطفال

بخش اندو و درمان ریشه

بخش ایمپلنت و جراحی لثه

بخش زیبایی و ترمیمی

بخش ارتودنسی

بخش vip می باشد

فیلم

 

 

لمینت دندان

لمینت دندان چیست؟

این روزها یکی از درمان های ترمیم زیبایی رایج دندانپزشکی، لمینت دندان است.  در پاسخ به این سوال که لمینت چیست باید گفت لمینت دندان (هم لمینت سرامیکی و هم کامپوزیت دندان ) لایه ای است همرنگ دندان ها، که باعث اصلاح رنگ و یا فرم دندان ها می شود. مثلا اگر بین دندان ها فاصله وجود داشته باشد، فاصله را بسته و یا اگر گوشه ی دندان ها شکستگی دارد می توان آن را با لمینت برطرف کرد و  فرمی زیبا به آن داد.

 

لمینیت ها (ونیرها) دو نوع اند:

لمینت سرامیکی دندان (روش غیر مستقیم): این لمينت دندان سرامیکی از جنس سرامیک یا در اصطلاح عامیانه تر از جنس چینی هستند. یعنی بیس گلس (glass) یا شیشه ای دارند. دارای ظاهری زیباتر بوده، ثبات رنگ بیشتری داشته (تغییر رنگ کمتر با گذشت زمان) و نسبت به لمینت های کامپوزیتی مقاوم ترند. این ونیرها پس از قالب گیری توسط دندانپزشک،  در لابراتوار ساخته می شوند.


لمینت کامپوزیتی (روش مستقیم):
در مقابل لمینت سرامیکی، كامپوزيت دندان قرار دارد که نسبت به لمینت سرامیکی تراش کمتری به دندان داده می شود (و حتی در مواردی که شرایط دندانی مناسب باشد بدون تراش انجام می شود)، میزان پایش پذیری (براق تر شدن سطح) و عبور نور کامپوزیت دندان بیشتر است و تنوع رنگ بیشتری داشته (پس می تواند کاملا همرنگ  دندان های دیگر باشند). همچنین قیمت لمینت دندان با این روش (قیمت کامپوزیت دندان) ارزان تر از روش دیگر است.

 

چه کسانی کاندید لمینت دندان هستند

کسانی که دندان های بد رنگ دارند. این تغییر رنگ که ممکن است ناشی از کشیدن سیگار، مصرف مواد غذایی، نوشیدن قهوه زیاد و ضرب دیدگی دندان یا عصب کشی ناقض باشد می تواند تاثیر زیادی در زیبایی ظاهر فرد داشته باشد. با انجام لمینت می توان به  درمان این بد رنگی ها پرداخت.

برای فرم بخشیدن و یکدست کردن دندان کسانی که به هم ریختگی های دندانی دارند یعنی فاصله ی بین دندان های آن ها زیاد است یا موقعیت دندان آنها بد است و فرو رفتگی یا برآمدگی در آنها وجود دارد.

اگر دندان فرد ترک خورده باشد و یا  لبه های شکسته ای داشته باشند لمينت دندان می تواند راه حل مناسب باشد.

اصلاح طرح لبخند بر اساس تقاضای مراجعه کننده.

 برای درمان نامرتبی های جزئی دندان های جلو می توان از لمینت دندان استفاده کرد.

 


لمینت دندان برای چه کسانی مناسب نیست

کسانی که پوسیدگی های وسیع روی دندان های شان دارند. در این صورت انجام لمینت سرامیکی دندان و کامپوزیت دندان برای این افراد به بعد از برطرف کردن پوسیدگی یا عفون لثه هایشان موکول می شود. بعد از انجام داین درمان ها و سالم شدن دندان ها، می توان لمینت را برای آن افراد فوق استفاده کرد.

کسانی که سایش مینای دندان شدیدی دارند و بافت مینای دندان آنها کافی نیست. برای ان گونه افراد انجام لمینیت با شکست مواجه می شود و معمولا به جای لمینت مجبور به استفاده از انواع روکش دندان هستیم.

 افرادی که دندان قروچه دارند، این عادت باعث شکستگی لمينت دندان شده و به مرورد به آن آسیب می رساند. البته در مطب دکتر سپهریان برای حل مشکلات سایشی ناشی از دندان قروچه و کاهش آثار سایر عادات مخرب دهانی.

تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.