کلینیک پوست و مو - دکتر مهرنژاد

 

 

جشنواره بی نظیر لیفت صورت (هایفو و نخ سیلوهت) 3 میلیون تومان

 

خدمات دکتر:

- لیزر موهای زائد

- انجام لیفت صورت با تکنیک هایفو در سه لایه پوست

- تزریق ژل و بوتاکس

- بالا کشیدن ابروها بدون جراحی با نخ مخصوص با نتیجه بی نظیر و ماندگاری بالا

- لاغری غیرقابل برگشت با هایفوکرایو

- انجام لیفت صورت و غبغب با نخ کاک

- سابسیژن جهت درمان جای جوش به همراه لیزر

- جوانسازی با میکرونیدلینگ

- مزوتراپی

- درمان اسکارهای جراحی و سوختگی

- لیزر مو با دستگاه الکس و دایود

 

 

دکتر مهرنژاد

درمان افتادگی پلک بدون جراحی

درمان افتادگی پلک بدون جراحی

جریان الکتریکی ندارد

بدون خونریزی، بی خـطر

حتی پوست را لمس نمی کند 

هیچ گرمای نا خواسته ای ندارد

بلفاروپلاستی باپلکسر به روش جراحی نرم، سه جلـسه، یـک ماه فاصله بـین هر درمــان

 

بلفاروپلاستی یا برداشتن پوست اضافه پلک بدون جراحی (پلاسماجت)

روش بسیار جدیدی بوده که از تیغ جراحی برای برش پلک استفاده نمی شود. بلکه از طریق پلاسما انجام می پذیرد.

پلاسما حالت چهارم ماده است. (جامد، مایع، گاز، پلاسما) که از گرم کردن گاز بوجود می آید و باعث یونیزاسیون سلولی می شود. در این روش، لایه سطحی پوست (اپیدرم) از جامد به گاز تبدیل می گردد و موجبات جمع شدن لایه های تحتانی پوست می شود. ابتدا کرم موضعی زایلوپی را به مدت 20 دقیقه روی پلک می مالیم. و در صورت نیاز بی حسی تزریقی زیر پلک هم صورت می گیرد. از 2 تکنیک اسکن کردن و نقطه به نقطه استفاده می شود. مدت اینکار حدود نیم ساعت می

باشد و تعداد جلسات درمان بین 1 تا 2 جلسه به فاصله یک ماه است.

پوسته ریزی های پس از عمل روی پلک ایجاد شده که در طی یک هفته از بین می رود و پلک به حالت طبیعی خود برمی گردد.

 

موارد استفاده:

در افرادی با افتادگی خفیف تا متوسط پلک افرادی که تمایل به جراحی یا بیهوشی ندارند.

کسانی که مایل به ایجاد زخم یا اسکار بعد از عمل نمی باشند.

افرادی که سابقه جراحی پلک داشته و مجددا پلک آنها دچار افتادگی شده.

این روش عارضه عمده ای نداشته و با توجه به اینکه حدود 70% پوست اضافه پلک برداشته می شود. لذا خطر باز بودن پلک که بعد از جراحی دیده می شود، در این روش وجود ندارد.

بعد از عمل از کرم ترمیم کننده برای چند روز استفاده می شود.

 

 

 

هایفو سه بعدی

جدیدترین دستگاه سه بعدی هایفو

جهت لیفت صورت، گردن، دور چشم و ابرو

لیفت و لاغری نواحی بازو، شکم، پهلو، سینه و خط سوتین

 

 

هایفو - لیفت بدون جراحی

پیشرفته ترین تکنولوژی قرن حاضر جهت لیفتینگ صورت بدون جراحی، فقط در یک جلسه و با نتایج ماندگار می باشد.

 

• مزایای هایفو (HIFU):

بدون جراحی می باشد در نتیجه عوارض جراحی مثل کبودی و خونریزی و ... را ندارد

 • فقط در یک جلسه انجام می شود
 • نتایج ماندگار دارد
 • درد ندارد (چون درد غیر قابل تحملی ندارد پس حتی نیاز به بی حسی موضعی هم ندارد)
 • نیاز به بستری ندارد (بصورت سرپایی انجام می شود)

روشی بی خطر و ایمن برای انسان می باشد چون هیچ نوع اشعه ای ندارد یعنی هایفو (HIFU) دقیقا مثل سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند عمل می کند که کاملا بی خطر است.

هیچ نوع عارضه پوستی مثل لک و زخم و ... روی پوست ایجاد نمی کند.

 


• نتایج و اثرات هایفوتراپی:

 • لیفت (بالا کشیدن ابروها)
 • رفع افتادگی پلک بالا
 • رفع چروک های کناره  های خارجی چشم ها (چین های پنجه کلاغی)
 • لیفت گونه  ها
 • کم شدن عمق خطوط خنده و گریه (رفع افتادگی گوشه های لب ها)
 • رفع افتادگی های زیر چانه (رفع افتادگی پایین صورت)
 • رفع غبغب
 • رفع چین و چروک های صورت و بالا گردن
 • سفت و محکم شدن پوست صورت

 

 

اثرات هایفوتراپی HIFU چگونه است ؟

معمولا بیمار در همان لحظه انجام HIFU کشیده تر شدن پوست را احساس می کند ولی نتایج بعد از 2 ماه بهتر مشخص می شود و رودند بهبودی طی 6 ماه آینده نیز ادامه دارد و فرد شاهد اثرات بیشتری در زمینه سفت شدن ولیفت شدن صورت و گردن خواهد بود.

 

 

 

ماندگاری اثر هایفو HIFU چقدر است ؟

بسته به میزان شلی و نوع رژیم غذایی، سن، ژنتیک و ... لیفت ناشی از هایفو (HIFU) حدود 2 سال باقی می ماند. افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتر داشته باشند می توانند هر 1- 2 سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند.

 

 چه تغییراتی را پس از انجام هایفو (HIFU) مشاهده می کنیم؟

با انجام یک جلسه هایفو (HIFU) کشیده شدن ابروها، گونه ها، خط فک مشاهده می شود. عمق خط خنده کاهش می یابد، افتادگی گوشه لب ها کمتر می شود، خطوط پنجه کلاغی دور چشم صاف تر می شوند، همچنین شلی گردن و غبغب تاحدودی اصلاح می شود.

 

ایمن ترین روش درمانی در بالاترین تیپ‌های پوستی

با توجه به جذب پایین طول‌موج 1064 نانومتری لیزر Nd:YAG این هندپیس توسط ملانین و نیز اثرات ذاتی فوتوآکوستیکی، ایمن‌ترین گزینه درمانی برای جوان‌سازی در تیپ‌های پوستی 6-4 محسوب می‌شود که با عمق نفوذ بالا در بافت مستقیماً موجب تحریک کلاژنی می‌شود. Acroma-QS در رفع چین‌ و چروک، کاهش منافذ و چربی و بازگرداندن استحکام و نشاط به پوست با حداکثر ایمنی و اثربخشی، عمل می‌نماید.

 

خداحافظی با تاتوهای ناخواسته و ملاسما

Acroma-QS همچنین به‌طور مؤثری روی لک‌ها و تاتوها عمل می‌نماید. در کنار درمان Nevus، Café-au-lait spots، Lentigo، Melanosis، freckles، PIH و seborrheic keratosis، تکنولوژی این لیزر گلد استاندارد درمان ملاسما و رفع تاتوهای ناخواسته با توجه به دارا بودن اثرات فوتوآکوستیکی و حرارتی و دو طول‌ موج جداگانه ی (532،1064 نانومتر) می‌باشد.

بوتاکس

تزریق بوتاکس:

بوتاکس یک داروی تزریقی است که برای زیبایی و از بین بردن خطوط و چین و چروک صورت که بر اثر انقباض های مکرر در نقاط خاصی از صورت ایجاد می شود استفاده می شود. تزریق بوتاکس بسیار سریع عمل می کند و کاملا ایمن و بدون خطر باعث صاف شدن صورت و جوان سازی می شود. اغلب از بوتاکس صورت برای ازبین بردن خطوط افقی برروی پیشانی و رفع چروک پیشانی، رفع خط اخم بین ابروها، خطوط اطراف چشم و استفاده می کنند. هم چنین از تزریق بوتاکس می توان برای کاهش میزان تعریق زیاد در نواحی کف دست و زیر بغل استفاده کرد. میزان داروی تزریقی بر اساس واحد اندازه گیری می شود و بر اساس میزان اندازه محل تزریق و عمق خطوط و چین چروک ها از این ماده استفاده می شود. نواحی بزرگتر و خطوط عمیق نسبت به نواحی کوچکتر و خطوط سطحی به تزریق ماده بوتاکس بیشتری نیاز دارد، در اکثر بیماران میزان تاثیر این ماده بعد از حداقل 3 ماه است.

 

 بوتاکس چگونه عمل می کند؟

بوتاکس باعث مسدود شدن سیگنال های عصبی به ماهیچه ها می شود با تزریق بوتاکس می توان باعث جلوگیری از انقباض بیشتر ماهیچه ها و نرم شدن و آرام شدن ماهیچه ها شد. در اکثر مواقع بوتاکس برای از بین بردن خطوط پیشانی، خطوط اطراف چشم وخطوط اخم استفاده می شود.

 

کاربرد ها

پزشکان از بوتاکس برای دست یابی به نتیجه های زیر استفاده می کنند:

کاهش خطوط بین چشم: تزریق بوتاکس یکی از بهترین انتخاب ها برای ازبین بردن خطوط عمیق بین چشم است که اغلب به آنها خطوط glabellar frown گفته می شود. در این تزریق ماهیچه های خاص گلابلار در این ناحیه درمان می شوند. این ماهیچه ها شامل شیارهای سوپرسیلی supercilii و ماهیچه های procerus است. تزریق در این ناحیه معمولا به 15 تا 30 واحد دارو نیاز دارد.

کاهش خطو ط پیشانی: خطوط روی پیشانی زمانی ایجاد می شود که ماهیچه frontalis فرانتالیس برای بالاانداختن ابرو ها فعال باشد. این خطوط برای درمان به 20 تا 45 واحد بوتاکس نیازدارند.

کاهش خطوط بونی (bunny) در بالای بینی: خطوط بالای بینی هنگامی ایجاد می شود که ماهیچه nasalis نازالیس فعال باشد و 5 تا 10 واحد بوتاکس نیازاست تا این خطوط از بین برود.

از بین بردن خطوط اطراف چشم: بوتاکس یکی ازبهترین گزینه ها برای ازبین بردن خطوط اطراف چشم است ماهیچه oribicularis oculi (ماهیچه نزدیک پلک) در مقابل انسدادهای چشم پاسخگو است. این ماهیچه همچنین در مقابل انسدادهای پلک و حفره های چشم هم نقش دارد. زمانی که این ماهیچه ها فعال می شوند باعث ایجاد خطوط اطراف چشم می شوند که به آنها خطوط  crow’s feet گفته می شود. این خطوط در کنارحفره های چشم قرار دارد. با آرام کردن این ماهیچه ها می توان بدون محدود کردن حرکات چشم و پلک باعث از بین رفتن خطوط اطراف چشم شد.

بالا کشیدن ابروها: تزریق بوتاکس هم چنین باعث می شود که بدون عمل جراحی ابروها بالا برود .عملکرد آن چگونه است؟ درابتدا موقعیت ابروها بوسیله فشار با بالا و پایین انداختن ابروها و مشخص شدن تعادل ابروها تعیین می شود. بوسیله تزریق بوتاکس باعث ضعیف کردن ماهیچه هایی که ابروها را به سمت پایین می آورد می شوند وفشار بیشتری برروی ماهچه هایی که ابروها را به سمت بالا می آورند، ایجاد می شود و در این حالت ابروها به حالت طبیعی بالا قرار می گیرد. علاوه بر آن ناحیه خارجی ماهیچه frontalis ابروها را بالا می برد.

در حالیکه قسمت فوقانی ماهیچه orbicularis oculi ابروها را به سمت چشمان و پایین می آورد. تزریق ماهرانه بوتاکس درقسمت بالا و خارج ماهیچه orbicularis oculi باعث می شود که ماهیچه frontalis ابروها را به سمت بالا بکشد و ماهیچه orbicularis oculi دراین قسمت ضعیف شود. جراحان در کشورهای غربی تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابروها را همراه با از بین بردن خطوط اطراف چشم و خطوط روی پیشانی انجام می دهند. زمانیکه این دو جراحی با هم ترکیب شود واحد کمتری از ماده بوتاکس نیاز است.

درمان افتادگی بالا و پایین لب: معمولا ماده حجیم کننده هایلورانیک اسید درمال، مانند JUVÉDERM جاودرام برای حجیم کردن لب ها در طولانی مدت درصورت کم تحرکی لب استفاده می شود. اگر تزریق بوتاکس با دقت برای ضعیف کردن ماهیچه orbicularis oris انجام شود به جمع کردن لب ها ،کاهش حرکات لب که باعث ایجاد چین وچروک می شود و افزایش حجم لب کمک می کند. زمانیکه بوتاکس به همراه حجیم کننده درمال در لب ترریق می شود. باید بوتاکس در دوز های پایین مثلا 2.5 و 7.5 واحد انجام شود.

کاهش چروک های گردن: تارهای بافت های نرم گردن را باند های platysmal گفته می شود که می تواند بدون جراحی و بوسیله بوتاکس درمان شود. در این موارد بوتاکس در این بافت ها تزریق می شود که این تزریق بر روی فعالیت باندهای platysmal ماهیچه های سطحی گردن تاثیر دارد. ضعیف کردن این ماهیچه بوسیله بوتاکس می تواند باعث از بین رفتن حالت ظاهری این باندها برروی سطح گردن بدون ایجاد هیچ گونه تاثیری بر روی عملکرد گردن شود. میزان بوتاکسی که برای ضعیف کردن این ماهیچه باید استفاده شود بر اساس میزان شدت شرایط است.

درمان تعریق کف دست: تعریق کف دست در پزشکی هایپرهیدروسیز hyperhidrosis گفته می شود. این عارضه می تواند با تزریق ماهرانه بوتاکس در کف دست درمان شود. بوتاکس باعث انسداد غده تعریق در کف دست می شود. میزان دوز بوتاکس برای تزریق برای هر بیمار متفاوت است اما به صورت میانگین برای هربیمار 50 تا100 واحد بوتاکس نیاز است.

درمان تعریق زیر بغل: تزریق بوتاکس می تواند باعث انسداد غده تعریق زیربغل و کاهش تعریق فرد به مدت 3 ماه شود. میزان دوزی که برای هر بیمار باید تزریق شود برای هر بیمار متفاوت است اما معمولا برای هرناحیه از زیر بغل 25 واحد بوتاکس نیاز است.

تعادل و تظیم ماهیچه های دوطرف صورت بوسیله بی حس کردن قست آسیب دیده صورت: زمانیکه عصب های صورت بی حس می شود. این اقدام باعث کاهش حالت های صورت در سمت آسیب دیده صورت می شود اما بعد از احیای ماهیچه های بی حس شده می توان باعث بروز حرکات اضافی و غیرطبیعی در صورت شود که به آنها hyperkinesis گفته می شود و اما درکل ناحیه ای ازصورت که بی حس شد در مقایسه با ناحیه طبیعی صورت غیر طبیعی به نظر نمی رسد. بوسیله تزریق بوتاکس به شکل حرفه ای می توان از ایجاد hyperkinesis ناخواسته درصورت بوسیله ضعیف کردن قسمت طبیعی صورت و متناسب کردن آن با طرف طبیعی صورت و ایجاد تعادل بین هر دو طرف صورت جلوگیری کرد.

میکرونیدلینگ و سابسیژن

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ (CIT) روشی است که با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته می گردد.

در میکرونیدلینگ (دستگاه جوانسازی پوست) روش درمان به گونه ای است که تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک (که براساس نوع پوست و هدف مورد نظر مشخص می گردد)، به طور همزمان وارد لایه دوم پوست (درم) می شوند. در این زمان سیستم ایمنی بدن فعال شده و سبب افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین و  همچنین افزایش ضخامت لایه اول پوست (اپیدرم) می گردد.

رشته های کلاژن و الاستین در واقع رشته های پروتئینی هستند که وظیفه استحکام و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست را به عهده داشته و عامل اصلی در جوانسازی پوست به شمار می آیند.

 

مزایای استفاده از میکرونیدلینگ در جوان سازی پوست:

• یکی از مهم ترین مزایای میکرونیدلینگ (جوانسازی پوست) این است که در این روش از فرآیند ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان عملکرد و ساختار پوست استفاده می گردد.

• پس از انجام میکرونیدلینگ، ظاهر پوست به سرعت ترمیم شده و فرد به راحتی می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ، میکرونیدلینگ، ترمیم پوست

بهبود پوست در مدت زمان کمی پس از درمان با میکرونیدلینگ کاملاً قابل مشاهده است

• در روش میکرونیدلینگ بر خلاف اکثر روشهای درمانی اپیدرم پوست تنها بازسازی و ترمیم شده و به هیچ وجه تخریب نمی گردد.

•  میکرونیدلینگ بدون درد و خونریزی بوده و هیچگونه عوارض جانبی در پی ندارد.

• میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش های درمانی مقرون به صرفه تر می باشد.

• به دلیل بسته شدن سریع منافذ پوست، امکان عفونت در روش میکرونیدلینگ بسیار نادر می باشد.

• بهبود پوست در مدت زمان کمی پس از درمان با میکرونیدلینگ کاملاً قابل مشاهده بوده و با گذشت زمان به علت کامل تر شدن فرآیند کلاژن سازی، متقاضی حتی نتایج بهتری را نیز مشاهده خواهد نمود.

 

سابسیژن چیست؟

سابسیژن روشی است ساده و سر پایی و بی خطر، با یک مکانیسم متفاوت و اساسی در درمان اسکارهای آتروفیک (فرورفته) نظیر جای جوش – جای بخیه و آبله مرغان و ... ساب سیژن و RF فرکشنال در کنار هم بهترین درمان جهت اسکارهای آتروفیک (فرورفته) محسوب می شوند. در روش سابسیژن برای درمان و رفع جای جوش از روش آزاد کردن بافت های همبندی یا بافت های فیبروتیک استفاده می شود. سابسیژن با وسیله ای استاندار دارای سوزن های خاص به نام سوزن نوکور انجام می شود. روش سابسیژن برای درمان جای جوش یا به اصطلاح درمان جوشگاه های عمیق تاشی از اکنه انجام می شود.

 

روش های انجام سابسیژن پوست صورت

روش قدیمی:

با استفاده از سوزن نوکور که شبیه نیزه بوده و پزشک بعد از واردکردن آن به بافت های زیر پوست و حرکت دادن متناوب آن، اقدام به بریدن بافت های فیبروتیک و چسبندگی ها و بعضاً ایجاد خونریزی و هماتوم می کند. ساب سیژن با این روش، علیرغم اینکه هدف درمان که پاره کردن باندهای فیبروتیک است را محقق می کند، ولی به علت عوارض ناخواسته مثل کبودی شدید صورت، ایجاد جوشگاه های جدید ناشی از ورود خود سوزن نوکور، درد نسبتاً زیاد و گاهی تشدید فرورفتگی و چسبندگی ها و ایجاد لک و تیرگی های مقاوم، چندان محبوب و متداول نیست.

روش جدید: این روش که با استفاده از وسیله ساب سیژن ابداعی انجام می شود، تحول اساسی در درمان جای جوش، جای زخم های وسیع نظیر سالک، چین و چروک های عمیق صورت نظیر خط خنده و خط اخم و....، جوانسازی پوست در پوست های مسن و دچارچروک های وسیع ایجاد کرده است.

لیزر الکس کوترا

لیزر الکس سرد کوترا چیست؟

متخصصین کشور آمریکا پس از بررسی‌های کلینیکال و مطلالعات علمی، موفق به ساخت تکنولوژی الکس سرد توسط کمپانی کوترا شدند. لیزر الکس سرد آخرین نسل و برترین تکنولوژی ساخت لیزر موهای زائد در اروپا و آمریکا است که به جامعه پزشکی معرفی شده است. طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته لیزر الکس سرد در کمترین تعداد جلسات بیشترین میزان رضایتمندی (95%) را در بین مراجعه کنندگان داشته است. این دستگاه مجهز به دو تکنولوژی الکس سرد و اندیاگ پالس حقیقی است که به شکل انحصاری در اختیار کمپانی کوترا می‌باشد.

 

چه چیزی لیزر الکس سرد را از دیگر لیزرهای رفع موهای زائد متمایز ساخته است؟

بیشترین پوشش بیمار نسبت به گذشته

لیزر الکس سرد و اندیاگ پالس حقیقی کوترا انرژی مورد نیاز برای از بین بردن ریشه موهای زائد را کاملا موثر و پایدار ایجاد می‌کند. و این باعث کاهش تعداد جلسات درمان شده و پوشش انواع مراجعه کننده‌گان از پوست‌های بسیار روشن تا یک فرد با پوست بسیار تیره را فراهم کرده است.

حس راحتی و آسایش دلپذیر برای بیمار

لیزر الکس سرد کوترا به طور چشمگیری راحتی بیمار را با سیستم سرمایش پایدار قبل، حین و پس از هر پالس لیزر بهبود بخشیده است. در مطلالعات تحقیقاتی در میزان راحتی و رضایتمندی مراجعه‌کننده‌گان ، 100% آن‌ها لیزر الکس سرد کوترا را در مقایسه با سایر لیزرهای رفع موهای زائد انتخاب کرده‌اند.

تکنولوژی لیزر

بر خلاف محدودیت تکنولوژی‌های قدیمی که از منابع انرژی کم‌توان استفاده می‌کردند، لیزر الکس سرد کوترا از منبع تولید لیزر حقیقی و پیشرفته برای دستیابی به ایمن‌ترین و موثرترین نتایج درمانی برای مراجعه کننده‌گان در تمام تایپ‌های پوستی استفاده می‌کند.

 

چند جلسه درمان با لیزر الکس سرد برای رفع موهای زائد نیاز است؟

مجموع تعداد جلسات بستگی به ناحیه تحت درمان دارد. به طور معمول 4 جلسه با فواصل 6 تا 8 هفته توصیه می شود.

 

تعرفه ها

جشنواره بی نظیر لیفت صورت(هایفو) + نخ سیلوهت :
3 میلیون تومان
لیزر مو با الکس ایتالیایی :
500 هزار تومان
هایفو + ژل + بوتاکس :
1 میلیون و 800 هزار تومان
لیزر فول بادی هر جلسه :
500 هزار تومان
لیزر موهای زائد ژنیتال 6 جلسه :
480 هزار تومان
لیزر موهای زائد دست 6 جلسه :
600 هزار تومان
لیزر موهای زائد پا 6 جلسه :
900 هزار تومان
لیزر موهای زائد صورت 6 جلسه :
350 هزار تومان
لیزر موهای زائد گردن :
30 هزار تومان
لیزر موهای زائد چانه :
20 هزار تومان
لیزر موهای زائد پیشانی :
30 هزار تومان
لیزر موهای زائد پشت لب :
20 هزار تومان
لیزر موهای زائد زیر بغل 6 جلسه :
300 هزار تومان
لیفت صورت با هایفو :
750 هزار تومان
لیفت گردن با هایفو :
750 هزار تومان
هایفو شکم :
750 هزار تومان
هایفو پهلو :
750 هزار تومان
هایفو بازو :
750 هزار تومان
پکیج جوانسازی یک جلسه prp و 6 جلسه میکرونیدلینگ :
1 میلیون و 200 هزار تومان
لاغری با کرایولیپولیز هر پد :
150 هزار تومان
پکیج لاغری ال پی جی .کاویتاسیون.ار اف :
500 هزار تومان
جوانسازی با ار اف 10 جلسه :
500 هزار تومان
لیزر کم توان جهت ریزش مو 10 جلسه :
300 هزار تومان
میکرودرم صورت 4 جلسه :
320 هزار تومان
ژل لب با محصول اسپانیا با ماندگاری طولانی :
300 هزار تومان
بوتاکس مسپورت :
250 هزار تومان
مزو جهت ریزش مو هر 6 جلسه :
600 هزار تومان

فرم تماس با ما

تماس سریع
70%
70%

70% تخفیف ویژه

هایفو با 70 % تخفیف

اطلاعات تماس

شعبه یک: خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، کوچه رفعت، پلاک ۳، طبقه همکف

 

تلفن تماس :

۰۲۱-۲۶۸۵۱۸۵۴ ، ۰۲۱-۲۲۷۰۳۱۳۴ ، ۰۲۱-۲۶۸۵۱۸۲۷

 

تلفن مشاوره با پزشک: 09351056492

کانال تلگرام

اطلاعات تماس

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.