فروشگاه آرایشی ستاره

کارت ستاره

شرایط ایران کارت ستاره:

باشگاه مشتریان ستاره

۱ - دریافت ۲۰% تخفیف در روز تولد، در خرید همان روز به مناسبت هدیه تولد از طرف فروشگاه ستاره

۲ - دریافت ۵% تخفیف در هر خرید و استفاده از تخفیف در خرید بعدی (در صورت خرید با ایران کارت ستاره)


 در صورتی که روز تولدتان فرا رسید و هنوز ایران کارت ستاره را دریافت نکرده بودید، در روز تولدتان با کارت ملی به فروشگاه تشریف بیاورید تا از ۲۰% تخفیف هدیه روز تولد بهره مند گردید و ایران کارت خود را هم دریافت نمایید.

تاریخچه فروشگاه

تاریخچه ای از فروشگاه آرایشی ستاره

فروشگاه آرایشی ستاره درسال 1375  با رویکردی نوین در شرق تهران آغاز به کار نمود. با دغدغه هایی شامل سلف سرویس ارائه دادنِ برندها، تنوع در برندهای مختلف، مشاوره حرفه ای فروش و ایجاد باشگاه مشتریان برای احترام به سلیقه، ایجاد تنوع و درک نیاز های مشتری فعالیت خود را ادامه داد.

افتخار ما در فروشگاه ستاره برای شما ارائه برندهای معتبر آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن، محصولات مو، لوازم برقی و لباس های زیراز برندهای معتبر جهانی می ­باشد. ما دغدغه های شما را هم در انتخاب بهتر محصول و هم در خصوص اصالت آن محترم می دانیم و شما در کنار ما مطمئن خواهید شد که اصالت محصول در دستان شما خواهد بود.

فروشگاه ستاره در سال  1394 برای ارج نهادن به باشگاه عظیم مشتریان خود و پیشرفت در حرفه کاری خود، مجموعه فروشگاه را گسترش داده و در حال حاضر با مجموعه ای بزرگ و مدرن واقع در خیابان دردشت با تایم های کاری پیوسته و طویل، درحال خدمات رسانی به مشتریان وفادار به فروشگاه می ­باشد. 

آنچه برای  فروشگاه ستاره اهمیت دارد ایجاد نگاهی متفاوت به خرید محصولات و درک درست از حفظ زیبایی و شادابی میان شهروندان می ­باشد. و با رویکردی دقیق شامل ارائه اطلاعات کامل و دقیق با بیان ساده به مشتریان خود است چرا که بر این باوریم هر چه شما آگاه تر و اطلاعات شما کامل تر باشد به ما نزدیک تر از قبل خواهید شد.

فیلم آرایشی

 

 

 

 

 

فرم تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

نارمک، خیابان دردشت، پایین تراز گلبرگ، پلاک ۲۲۸

تلفن تماس :

02177952232

اطلاعات تماس

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.