اینستاگرام

دندانپزشکی تخصصی پارسیان

ویزیت رایگان

جشنواره نوروزی ادامه دارد

20 درصد تخفیف ویژه برای روکشهای دندانی

30 درصد تخفیف برای لمینیت سرامیکی و کامپوزیتی

انواع لمینت دندان:

۱. لمینت سرامیکی:

این نوع لمینت دندان از جنس سرامیک است ونیاز است پس از قالب گیری در لابراتوار ساخته شود به همین دلیل به این نوع لمینت دندان، روش غیر مستقیم هم گفته می‌شود. لمینت دندان سرامیکی، ظاهری زیباتر دارد، ثبات رنگ بیشتری دارد و مقاوم‌تر است.

۲. لمینت کامپوزیتی:

در این نوع لمینت دندان، ونیر از جنس کامپوزیت است و در مطب ساخته می‌شود. استفاده از ونیر کامپوزیتی را روش مستقیم هم می‌نامند. لمینت دندان از جنس کامپوزیت شفاف‌تر است پس در مورد دندان‌های با رنگ خیلی زرد شاید نتیجه دلخواه حاصل نشود.

در عوض در این جنس لمینت دندان، قبل از نصب تغییر کمتری روی دندان اعمال می‌شود و دندان‌ها به تراش کمتری نیاز دارند (اگر شرایط دندان فرد مناسب باشد، بدون تراش انجام می‌شود).

از کامپوزیت علاوه بر استفاده در اصلاح طرح لبخند و ساختن ظاهر زیبا برای دندان ها، برای پر کردن دندان‌های خالی هم استفاده می‌شود.

افرادی که دچار دندان‌های نا مرتب، دندان‌هایی که روی یکدیگر قرار می‌گیرند، رنگ بد دندان، موارد لب پر و شکستگی دندان، دندان‌های بلند، کوتاه یا کوچک هستند، بهترین گزینه برای استفاده از ونیر کامپوزیت می‌باشند.

نمونه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما

30%
30%

30% تخفیف ویژه

ویزیت رایگان جشنواره نوروزی ادامه دارد 20 درصد تخفیف ویژه برای روکشهای دندانی 30 درصد تخفیف برای لمینیت سرامیکی و کامپوزیتی

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.